Difference between revisions of "Alfred Farrugia (bandmaster)"
(12 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 361: | Line 361: | ||
|} | |} | ||
== Arranġamenti għall-Għanijiet tal-Milied u l-Kanzunetti == | === Arranġamenti għall-Għanijiet tal-Milied u l-Kanzunetti === | ||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" name="1st" | {| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" name="1st" | ||
|- | |- | ||
! No !! Xogħlijiet !! Arranġamenti | ! No !! Xogħlijiet !! Arranġamenti għall-Għanijiet tal-Milied u l-Kanzunetti !! Sena !! Baned | ||
|- | |- | ||
| 01 || Christmas Carol || Jingle Bells || 1982 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 02 || Carol Medley || Medley No1 || 1982 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 03 || Carol Medley || Medley No2 || 1982 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]][[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 04 || Christmas Songs || Xmas Songs Medley || 1982 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 05 || Christmas Songs || Christmas March Medley || 1982 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 06 || Christmas Songs || Rudolph The Drummer || 1982 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 07 || Christmas Song || Mary's Boy Child || 1986 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 08 || Christmas Songs || Milied Tfuliti || 1991 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 09 || Christmas Songs || Milied Ta' Kulhadd || 1992 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 10 || Christmas Songs || Boney M Christmas || 1994 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 11 || Carol Medley || Xmas Evergreens || 2019 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 12 || Carol Medley || Christmas Standard Hits || 2019 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 13 || Band and Choir || O Come All Ye Faithful || 1999 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 14 || Band and Choir || The First Nowell || 1999 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 15 || Band and Choir || Good King Wincheslas || 1999 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 16 || Band and Choir || Away In a Manger || 1999 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
|} | |||
=== Ensemble Arranġamenti === | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" name="1st" | |||
|- | |||
! No !! Xogħlijiet !! Ensemble Arranġamenti !! Sena !! Baned | |||
|- | |||
| 01 || || Adeste Fideles (Kor u Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 02 || Christmas Carol || The First Noel (Kor u Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 03 || Christmas Carol || Cantique de Noel (Kor u Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 04 || Christmas Carol || White Christmas (Kor u Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 05 || Christmas Carol || The Royal Fireworks (Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 06 || Minuet || La Congiura from Ernani (Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 07 || Aria || L-Imnarja (Kor u Brass) || 2006 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 08 || Folk Tune || Les Miserables (Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 09 || Slow March || Andante Co Moto (Symphony No5 Beethoven) (Brass) || 2006 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 10 || 2nd Movement || Salve Regina from Sister Act (Kor u Brass) || 2006 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 11 || Kanzunetta || Mozartiana (Brass) || 2006 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 12 || Medley || Floral Dance (Brass) || 2006 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 13 || Traditional || Conquest of Paradise (Brass) || 2006 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 14 || Tema || Joy to the World & Jingle Bells (Clarinet Quintet =Percussion) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 15 || Christmas Medley || Gabriel’s Oboe (Clarinet Quintet + Drum Kit) || 2007 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 16 || Tema || Ave Maria (Clarinet Quintet+ Baritone) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 17 || Muzika Sagra || Stars & Stripes Forever (Clarinet Quintet + Percussion) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 18 || March || O Christmas Tree & Jolly Old Saint Nicholas (Saxaphoe Quintet + Percussion) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 19 || Christmas Medley || El Choclo (Saxaphone Quintet + Drum Kit) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 20 || Kanzunetta || Panis Angelicus (Saxaphone Quintet + Tenor) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 21 || Muzika Sagra || Pink Panther (Saxaphone Quintet + Percussion) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 22 || Tema || Hark the Herald Angels Sing & Gloria in Excelsis Deo (Brass Quintet) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 23 || Christmas Medley || Prelude to the Te Deum (Brass Quintet & Percussion) || 2007 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 24 || Prelude || The Entertainer (Brass Quintet + Percussion) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 25 || Tema || Funiculi, Funicula (Brass Quintet + Tenor & Baritone + Percussion) || 2007 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 26 || Kanzunetta || O Sole Mio (Tenor + Ensemble) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 27 || Kanzunetta || Hallelujah (Ensemble) || 2007 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 28 || Hallelujah || Cantique De Noel (Tenor & Baritone + Ensemble) || 2007 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 29 || Christma Carol || Millennium Prayer (Kor u Ensemble) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 30 || Kanzunetta || Thais “Meditation” (Spectrum Ensemble) || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 31 || Tema || A Swing Taste (Spectrum Ensemble) - Glenn Miller || 2007 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 32 || Medley || Silent Night & Away in a Manger (Clarinet Septet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 33 || Christmas Medley || Rondo Alla Turca (Clarinet Septet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 34 || Rondo || Walking In The Air (Soprano & Clarinet Septet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 35 || Kanzunetta || Civil War Songs (Clarinet Septet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 36 || Medley || Joy to the World & Good King Wenceslas (Brass Sextet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 37 || Christmas Medley || A Russian Fantasy (Brass Sextet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 38 || Medley || Think Of Me tkanta (Sopran u Brass Sextet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 39 || Kanzunetta || National Emblem (Brass Sextet) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 40 || March || Sway (Ensemble) || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 41 || Kanzunetta || Medley No1 – Siltiet mill-marċi Balfrendozan, Nina,Fiesta u Wenzinos. || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 42 || March Medley || Medley No2 – Siltiet minn Come on the Stripes, Giusfrendo u Come on Baldas || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 43 || March Medley || Medley No3 – Siltiet mill-marċi Asswero, Manweli u Josephine || 2008 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 44 || March Medley || Medley No4 – Siltiet mill-marċi L-Imgħallem,MARIJA N-Naxxarija u Fiesta || 2008 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 45 || March Medley || Cantique de Noel (Ensemble & Tenor and Baritone) || 2009 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 46 || Christmas Carol || I Dreamed a Dream (from Les Miserables) (Ensemble & Singer) || 2010 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 47 || Kanzunetta || Pronto a Ballar (Ensemble) || 2011 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 48 || Medley || Waving Flag (Ensemble & Singers) || 2011 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 49 || Kanzunetta || A Nation’s Pride || 2012 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
|} | |||
=== Arranġamenti tal-Brass Band === | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" name="1st" | |||
|- | |||
! No !! Tip !!Arranġamenti tal-Brass Band !! Sena !! Baned | |||
|- | |||
| 01 || Kanzunetta || Too Much Tequila || 1991 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 02 || Kanzunetta || Patricia || 1991 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 03 || Kanzunetta || Una Domenica Italiana || 1991 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 04 || Kanzunetta || Blue Tango || 1991 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 05 || Kanzunetta || Strangers In The Night || 1991 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 06 || Kanzunetta || Cherry Pink || 1991 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 07 || Kanzunetta || Star Wars || 1991 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 08 || Tema || Queen Taste || 1992 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 09 || Medley || El Cumbanchero || 1992 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 10 || Kanzunetta || La Bamba || 1992 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 11 || Kanzunetta || Tequila || 1992 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 12 || Kanzunetta || 007 Medley || 1992 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 13 || Medley || Birdie's Song || 1993 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 14 || Kanzunetta || Welcome to My World || 1993 ||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 15 || Kanzunetta || Can't Help Falling In Love With You || 1994 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
| 16 || Kanzunetta || Music Strike || 1996 || [[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] [[Iż-Żurrieq]] | |||
|- | |||
|} | |||
=== Arranġamenti tal-Banda tal-Iskola === | |||
{| class="wikitable sortable mw-collapsible mw-collapsed" name="1st" | |||
|- | |||
! No !! Tip !! Arranġamenti tal-Banda tal-Iskola !! Sena !! Baned | |||
|- | |||
| 01 || Medley || Queen Memories || 2018 || [[St. Thomas Moore Middle School]] [[Iż-Żejtun]] | |||
|- | |||
| 02 || Medley || Famous Films' Selection || 2018 || [[St. Thomas Moore Middle School]] [[Iż-Żejtun]] | |||
|- | |||
| 03 || Medley || Abba Hits || 2018 || [[St. Thomas Moore Middle School]] [[Iż-Żejtun]] | |||
|- | |||
| 04 || Xmas Carol || Silent Night || 2019 || [[St. Benedict College, Middle School]] [[Ħal-Kirkop]] | |||
|- | |||
| 05 || Xmas Carol || Tu Scendi Dalle Stelle || 2019 || [[St. Benedict College, Middle School]] [[Ħal-Kirkop]] | |||
|- | |||
| 06 || Xmas Carol || Ninġabru Nsara || 2019 || [[St. Benedict College, Middle School]] [[Ħal-Kirkop]] | |||
|- | |||
| 07 || Xmas Carol || Ninni La Tibkix Iżjed || 2019 || [[St. Benedict College, Middle School]] [[Ħal-Kirkop]] | |||
|- | |||
| 08 || Medley || 20th Century Evergreens Medley || 2019 || [[St. Benedict College, Middle School]] [[Ħal-Kirkop]] | |||
|- | |||
| 09 || Xmas Song || Mary's Boychild || 2019 || [[St. Benedict College, Middle School]] [[Ħal-Kirkop]] | |||
|- | |||
|} | |||
Latest revision as of 11:00, 26 September 2023
Clean-up Needed
The text currently on this page needs further work. It was most likely imported or reproduced from a website associated with the subject of the page - possibly through a process involving far-from-perfect machine translation, often with awkward results. It is awaiting the attention of an experienced M3P editor, which could be you. It may be slightly out of date, or may need other elements taken care of appropriately, including proofreading or copy-editing for grammar and style.
The text on this page is in Maltese. Essential elements from it, if not the whole page, must be translated into English. The Maltese text that appears here needs to be migrated to the appropriate name space. This note is also intended to mark this page for the attention of M3P administrators and advanced editors who can act on it.
Mro. Alfred Farrugia A.(Mus.)L.C.M. twieled iż-Żurrieq fis-7 ta’ Lulju, 1960. Imwieled f’familja mużikali, beda jistudja l-mużika minn età żgħira ħafna ma’ missieru John li hu stess kien mużiċist magħruf.
Żijuh Mro. Joseph M. Bilocca kien influwenti ħafna biex tah ħjiel u pariri lejn id-direzzjoni. Fl-1973, Mro. Farrugia ngħaqad mal-Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria taż-Żurrieq bħala plejer tal-Althorn.
Fl-1976, studja l-Euphonium biex jieħu post il-irtirat Carmelo Sacco. Kompla l-istudji tiegħu tat-teorija mużikali ma’ Mro. Carmelo Pace u taħt it-tagħlim tiegħu kiseb l-A.(Mus.)L.C.M. Diploma fl-1982.
Fl-istess ħin, awto mgħallem, kiseb il-Grad 8 prattiku fl-Istudji Euphonium mill-A.B.R.S.M. Fl-1981, ingħaqad mal-Banda AFM g[al xi snin taħt id-direzzjoni tal-Mro. Anthony Chircop. Fl-1982, inħatar ukoll bħala Assistent Direttur u għalliem tal-mużika mal-Każin tal-Banda Queen Victoria AD 1865.
Wara xi snin, kompla jistudja t-teorija ma Mro. Ronnie Debattista, taħt it-tagħlim tiegħu, kiseb il-L.(Mus.) L.C.M. Diploma fl-1993. Fl-1991, inħatar bħala t-8 surmast tal-Każin tal-Banda Queen Victoria AD1865, wara Mro. Emmanuel Bugeja wara li rtira. Il-Banda kompliet is-suċċess kbir u l-kisbiet tagħha billi daqqet stili ġodda ta’ mużika li jvarjaw ir-repertorju mużikali taħt id-direzzjoni tiegħu, linja ta’ kunċerti kbar memorabbli u ambizzjużi f’diversi teatri prominenti, knejjes u swali tal-kunċerti lokalment u barra.
Fl-1 ta’ Ġunju 2016, huwa ngħata Ġieħ iż-Żurrieq mill-Kunsill taż-Żurrieq għall-inizjattiva tiegħu li jgħallem u jinkludi persunal bi bżonnijiet speċjali fil-banda u għall-kontribut tiegħu lejn it-tixrid tal-kultura mużikali lokalment u barra. Mill-2014, huwa rreġistrat bħala għalliem tal-mużika fl-Iskejjel Medji tal-Gvern. F’Jannar 2018, beda jagħmel parti minn The New Choral Singers bħala korista fis-sezzjoni tal-Bass. Sal-lum ikkompona ’l fuq minn 100 marċ tal-festi Maltin fi stili differenti, 14-il marċ funebri, 2 marċi purċissjonali, 2 Waltzes tal-Għid, Poeżija Sinfonika tal-Vittorji Victoria, Beatle Mania Medley, Cor Unum Suite, introitus F’ Jum il-Festa tal-Madonna. tal-Karmnu, Ceremonial Suite 2006, A Triumphant Impression prelude, President's Jubilee Rhapsody, 'L-Ewwel Banda Zurrieqija 150 Sena ta' Storja Kontinwa' Overture, Racconto Sinfonico Giubileo D'Argento u Ave Maria.
Ħafna mill-marċi tiegħu huma rrekordjati fuq diversi CDs. Carols from Malta / ‘Għanjiet tal-Milied minn Malta’ hija partikolari u CD unika rreġistrata fl-1996 li tinkludi diversi għanjiet tradizzjonali kollha rranġati minn Mro. Alfred Farrugia. Mro. Farrugia arrikkiet l-arkivji mużikali tal-Każin tal-Banda Queen Victoria taż-Żurrieq u ħafna każini tal-baned oħra madwar Malta, Għawdex u barra minn Malta b’ħafna arranġamenti oħra għal baned sinfoniċi, mużika ensemble u brass bands.
Kien ukoll Direttur għal xi snin tal-Każin Banda San Ġużepp ta’ Ħal Kirkop Soċjeta Mużikali San Ġużepp (Ħal Kirkop) u Għaqda Mużikali Marija Bambina, Banda Vittorja tan-Naxxar.
Huwa miżżewweġ lil Ġeorġina nee’ Mangion, u għandu żewġt itfal Mauro u Elysienne. Ibnu Mauro Farrugia li mexa fuq il-passi tiegħu fil-mużika.
Xogħlijiet tas-Surmast Alfred Farrugia
Marċi Brijużi
Marċi Funebri
Kompożizzjonijiet Klassiċi Oriġinali
Arranġamenti għal Banda
Arranġamenti għall-Għanijiet tal-Milied u l-Kanzunetti
Ensemble Arranġamenti
No | Xogħlijiet | Ensemble Arranġamenti | Sena | Baned |
---|---|---|---|---|
01 | Adeste Fideles (Kor u Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq | |
02 | Christmas Carol | The First Noel (Kor u Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
03 | Christmas Carol | Cantique de Noel (Kor u Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
04 | Christmas Carol | White Christmas (Kor u Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
05 | Christmas Carol | The Royal Fireworks (Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
06 | Minuet | La Congiura from Ernani (Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
07 | Aria | L-Imnarja (Kor u Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
08 | Folk Tune | Les Miserables (Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
09 | Slow March | Andante Co Moto (Symphony No5 Beethoven) (Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
10 | 2nd Movement | Salve Regina from Sister Act (Kor u Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
11 | Kanzunetta | Mozartiana (Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
12 | Medley | Floral Dance (Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
13 | Traditional | Conquest of Paradise (Brass) | 2006 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
14 | Tema | Joy to the World & Jingle Bells (Clarinet Quintet =Percussion) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
15 | Christmas Medley | Gabriel’s Oboe (Clarinet Quintet + Drum Kit) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
16 | Tema | Ave Maria (Clarinet Quintet+ Baritone) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
17 | Muzika Sagra | Stars & Stripes Forever (Clarinet Quintet + Percussion) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
18 | March | O Christmas Tree & Jolly Old Saint Nicholas (Saxaphoe Quintet + Percussion) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
19 | Christmas Medley | El Choclo (Saxaphone Quintet + Drum Kit) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
20 | Kanzunetta | Panis Angelicus (Saxaphone Quintet + Tenor) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
21 | Muzika Sagra | Pink Panther (Saxaphone Quintet + Percussion) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
22 | Tema | Hark the Herald Angels Sing & Gloria in Excelsis Deo (Brass Quintet) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
23 | Christmas Medley | Prelude to the Te Deum (Brass Quintet & Percussion) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
24 | Prelude | The Entertainer (Brass Quintet + Percussion) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
25 | Tema | Funiculi, Funicula (Brass Quintet + Tenor & Baritone + Percussion) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
26 | Kanzunetta | O Sole Mio (Tenor + Ensemble) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
27 | Kanzunetta | Hallelujah (Ensemble) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
28 | Hallelujah | Cantique De Noel (Tenor & Baritone + Ensemble) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
29 | Christma Carol | Millennium Prayer (Kor u Ensemble) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
30 | Kanzunetta | Thais “Meditation” (Spectrum Ensemble) | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
31 | Tema | A Swing Taste (Spectrum Ensemble) - Glenn Miller | 2007 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
32 | Medley | Silent Night & Away in a Manger (Clarinet Septet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
33 | Christmas Medley | Rondo Alla Turca (Clarinet Septet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
34 | Rondo | Walking In The Air (Soprano & Clarinet Septet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
35 | Kanzunetta | Civil War Songs (Clarinet Septet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
36 | Medley | Joy to the World & Good King Wenceslas (Brass Sextet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
37 | Christmas Medley | A Russian Fantasy (Brass Sextet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
38 | Medley | Think Of Me tkanta (Sopran u Brass Sextet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
39 | Kanzunetta | National Emblem (Brass Sextet) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
40 | March | Sway (Ensemble) | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
41 | Kanzunetta | Medley No1 – Siltiet mill-marċi Balfrendozan, Nina,Fiesta u Wenzinos. | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
42 | March Medley | Medley No2 – Siltiet minn Come on the Stripes, Giusfrendo u Come on Baldas | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
43 | March Medley | Medley No3 – Siltiet mill-marċi Asswero, Manweli u Josephine | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
44 | March Medley | Medley No4 – Siltiet mill-marċi L-Imgħallem,MARIJA N-Naxxarija u Fiesta | 2008 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
45 | March Medley | Cantique de Noel (Ensemble & Tenor and Baritone) | 2009 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
46 | Christmas Carol | I Dreamed a Dream (from Les Miserables) (Ensemble & Singer) | 2010 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
47 | Kanzunetta | Pronto a Ballar (Ensemble) | 2011 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
48 | Medley | Waving Flag (Ensemble & Singers) | 2011 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
49 | Kanzunetta | A Nation’s Pride | 2012 | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Iż-Żurrieq |
Arranġamenti tal-Brass Band
Arranġamenti tal-Banda tal-Iskola
No | Tip | Arranġamenti tal-Banda tal-Iskola | Sena | Baned |
---|---|---|---|---|
01 | Medley | Queen Memories | 2018 | St. Thomas Moore Middle School Iż-Żejtun |
02 | Medley | Famous Films' Selection | 2018 | St. Thomas Moore Middle School Iż-Żejtun |
03 | Medley | Abba Hits | 2018 | St. Thomas Moore Middle School Iż-Żejtun |
04 | Xmas Carol | Silent Night | 2019 | St. Benedict College, Middle School Ħal-Kirkop |
05 | Xmas Carol | Tu Scendi Dalle Stelle | 2019 | St. Benedict College, Middle School Ħal-Kirkop |
06 | Xmas Carol | Ninġabru Nsara | 2019 | St. Benedict College, Middle School Ħal-Kirkop |
07 | Xmas Carol | Ninni La Tibkix Iżjed | 2019 | St. Benedict College, Middle School Ħal-Kirkop |
08 | Medley | 20th Century Evergreens Medley | 2019 | St. Benedict College, Middle School Ħal-Kirkop |
09 | Xmas Song | Mary's Boychild | 2019 | St. Benedict College, Middle School Ħal-Kirkop |