Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019) |
(→Others) |
||
(53 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
'''This is a (working) list of | '''This is a (working) list of CDs released by band clubs from Malta & Gozo in 2019.''' | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
Line 7: | Line 7: | ||
| 01||[[Ħal-Qormi]]||[[Aniċi Band and Social Club]]||[[Tristezza]]||24.02.2019||Funeral Marches | | 01||[[Ħal-Qormi]]||[[Aniċi Band and Social Club]]||[[Tristezza]]||24.02.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 02||[[Daniel Vella]] | | 02|| ||[[Daniel Vella]] (Personal)||[[Għaliex?]]||10.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 03|| | | 03|| ||[[Neil Zammit]] (Personal)||[[Iter Passionis]]||17.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 04||[[ | | 04||[[Iż-Żejtun]]||[[Għaqda Mużikali Beland]]||[[Dolenten Cum Filio]]||17.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 05||[[Paola]]|| | | 05||[[Paola]]||[[Josef Grech]] (Personal)||[[L-Aħħar Rabta]]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 06||[[Paola]]|| | | 06||[[Paola]]||Josef Grech (Personal)||[[L-Aħħar Għarqa]]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 07||[[Paola]]|| | | 07||[[Paola]]||Josef Grech (Personal)||[[L-Aħħar Waqa']]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 08||[[Paola]]|| | | 08||[[Paola]]||Josef Grech (Personal)||[[L-Aħħar Nifs]]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 09||[[Paola]]|| | | 09||[[Paola]]||Josef Grech (Personal)||[[L-Aħħar Demgħa]]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 10||[[Paola]]|| | | 10||[[Paola]]||Josef Grech (Personal)||[[Mamma]]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 11||[[Paola]]||Għaqda | | 11||[[Paola]]||Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija [https://www.facebook.com/G%C4%A7aqda-Kulturali-Nazzjonali-Maltija-388427568368046/?modal=admin_todo_tour]||[[Marċi Funebri (2019) Għaqda Kulturali Nazzjonali Maltija]]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 12||[[ | | 12||[[Paola]]||Għaqda Duminku Mintoff [https://www.facebook.com/duminkumintoff/]||[[Marċi Funebri (2019) - Għaqda Duminku Mintoff]]||31.03.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 13||[[Birkirkara]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[ | | 13||[[Birkirkara]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[L-Imsallab]]||07.04.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 14||[[ | | 14||[[Birkirkara]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Qam kif kien, Qal]] (Valzi ta' l-Għid)||07.04.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 15||[[ | | 15||[[Iż-Żejtun]]||[[Żejtun Band Club]]||[[Rex Judeorum]]||10.04.2019||Funeral Marches | ||
|- | |- | ||
| 16||[[ | | 16||[[Birkirkara]]||[[Soċjeta Mużikali Sant' Antnin]]||[[Marċi Brijużi 2019 - Soċjeta Mużikali Sant' Antnin Band Club]]||18.05.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 17||[[ | | 17||[[Rabat]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarstina 'l Quddiem - Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru - (2019)]]||08.06.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 18||[[ | | 18||[[Ix-Xewkija]]||[[Għaqda Mużikali Banda Prekursur]]|||| ||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 19||[[ | | 19||[[Ħ'Attard]]||[[Soċjeta Mużikali La Stella Levantina A.D. 1984]]||[[Marċi Brijjużi 2019 - Soċjeta Mużikali La Stella Levantina A.D. 1984 - Banda Santa Marija - Ħ'Attard]]||07.07.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 20||[[ | | 20||[[Ħaż-Żabbar]]||[[Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||[[Marċi Brijużi (2019) - Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||02.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 21||[[ | | 21||[[Il-Gudja]]||[[Għaqda Mużikali Maria Assunta]]||[[Marċi Brijjużi - F'Okkażżjoni Għall-Anniversarji tal-100 sena' tas-Soċjeta u 75 sena Banda]] ||05.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 22||[[ | | 22||[[Paola]]||[[Soċjeta Filarmonika 11 ta' Frar]]||[[Festival Marches - Marċi Brijużi (2019) - Mis-Soċjeta Filarmonika 11 ta' Frar (2019)]] ||10.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 23||[[ | | 23||[[Birkirkara]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Marċi Brijjużi mill-Arkivju - Ċentinarju Mużikali (2019)]] ||11.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 24||[[ | | 24||[[Birkirkara]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Innijiet Proċessjonali - Taħt ismek imħarsin]] ||11.08.2019||Hymn | ||
|- | |- | ||
| | | 00||[[Victoria]] (Rabat)||[[Soċjeta Filamonika La Stella Band Club]]|||| || | ||
|- | |- | ||
| | | 00||[[Bormla]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ]]|||| || | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
==Others== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | |||
|- | |||
| 01||[[Marsaxlokk]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]] (Santwarju Madonna ta' Pompei Marsaxlokk)||[[Santwarju - Innijiet Marajni - Mużika mill-Festa Xlukkajra 2019]]||03.07.2019||Marjan Anthems | |||
|- | |||
| 02||[[Sliema]] (Balluta)||[[Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta]]||[[Ġabra ta' Innijiet lill-Patruna u Omm tagħna l-Madonna tal-Karmnu (2019)]] ||16.07.2019||Hymn | |||
|- | |||
| 03||[[Dingli]]||[[B'Tifħir Lil Santa Marija]]||[[Żgħażagħ Brijjużi Dinglin (2019)]] ||05.08.2019||Hymn | |||
|- | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Working Lists]] | |||
[[Category:2019 in Malta]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta & Gozo by year]] |
Latest revision as of 06:49, 10 June 2023
This is a (working) list of CDs released by band clubs from Malta & Gozo in 2019.
Others
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Marsaxlokk | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei (Santwarju Madonna ta' Pompei Marsaxlokk) | Santwarju - Innijiet Marajni - Mużika mill-Festa Xlukkajra 2019 | 03.07.2019 | Marjan Anthems |
02 | Sliema (Balluta) | Soċjeta Mużikali tal-Karmnu, Balluta | Ġabra ta' Innijiet lill-Patruna u Omm tagħna l-Madonna tal-Karmnu (2019) | 16.07.2019 | Hymn |
03 | Dingli | B'Tifħir Lil Santa Marija | Żgħażagħ Brijjużi Dinglin (2019) | 05.08.2019 | Hymn |