Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023) |
(→USB) |
||
(8 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 29: | Line 29: | ||
| 12||[[Victoria]] ([[Gozo]])||[[Soċjetà Filarmonika La Stella A.D. 1863]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġorġ (2023) (Vol.38)]]|| .06.2023||Marċi Brijużi | | 12||[[Victoria]] ([[Gozo]])||[[Soċjetà Filarmonika La Stella A.D. 1863]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġorġ (2023) (Vol.38)]]|| .06.2023||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 13 | | 13||[[Għajnsielem]] ([[Gozo]])||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)]]||[[Santa Casa - Sett ta' Marċi Brijużi f'għeluq l-ewwel Ċentinarju mill-Proklamazzjoni tal-Verġni ta' Loreto bħala l-Patruna tal-Avjazzjoni u f'għeluq it-tieni Ċentinarju mill-bini tal-Knisja l-Qadima u l-wasla tal-Kwadru Titulari (2023)]]||04.08.2023||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 14||[[Ħaż-Żabbar]])||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Festive Marches - Marċi Brijuzi - Is-Sena Tagħna 140 Sena (2023) - Mill-Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel, Żabbar (2023)]]||10.09.2023||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 15||[[Qrendi]])||Sgt.[[Gordon Mayer]]||[[Maltese Military Marches (2023)]]||10.12.2023||Marċi Militari Maltin | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 67: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Ħal Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]]||[[60 Marċ Brijuż Mill-Arkivju - (1983-1984),(1985-1986),(1987-1988),(1989-1990),(1991-1992),(1993-1994), u 12 il-Marċ Brijuż ġdid (2023-2024), u 7 Innijiet Ġorġjani]]||14.06.2023||Marċi Brijużi | | 01||[[Ħal Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]]||[[60 Marċ Brijuż Mill-Arkivju - (1983-1984),(1985-1986),(1987-1988),(1989-1990),(1991-1992),(1993-1994), u 12 il-Marċ Brijuż ġdid (2023-2024), u 7 Innijiet Ġorġjani]]||14.06.2023||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 02||[[Naxxar]]||[[Għaqda Mużikali Marija Bambina, Banda Vittorja]]||[[Għanjiet Tal-Milied mill-Banda tal-iSkola tal-Mużika George Vella]]||10.12.2023||Għanjiet tal-Milied | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 05:21, 29 December 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
USB
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Ħal Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | 60 Marċ Brijuż Mill-Arkivju - (1983-1984),(1985-1986),(1987-1988),(1989-1990),(1991-1992),(1993-1994), u 12 il-Marċ Brijuż ġdid (2023-2024), u 7 Innijiet Ġorġjani | 14.06.2023 | Marċi Brijużi |
02 | Naxxar | Għaqda Mużikali Marija Bambina, Banda Vittorja | Għanjiet Tal-Milied mill-Banda tal-iSkola tal-Mużika George Vella | 10.12.2023 | Għanjiet tal-Milied |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Żejtun | Għaqda Banda Żejtun | Nostalija Karnivaleska - Marċi Grottestki (Vol.01) (2023) - Mill-Għaqda Banda Żejtun | 07.02.2023 | Mużika għal Karnival |
02 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Hymmis Marches - Innijiet - (2023) | 27.03.2023 | Innijiet |
03 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Oratorio - Divo Petro - Oratorju - Divo Petro - (2023) | 27.03.2023 | Oratorju |
04 | Ħal Għaxaq | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Hymmis Marches - Mat-Tislim u d-Daqq ta' Trombi MMXXIII - 150 Sena 1873 - 2023 - Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | 06.08.2023 | Innijiet |