Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024) |
||
(12 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 11: | Line 11: | ||
| 03||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' Marċi Festivi (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Brijużi | | 03||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' Marċi Festivi (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 04||[[Floriana]]||[[Vilhena Band Club]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażjoni Tal-150 Anniversarju mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Vilhena (1874-2024)]]||03.04.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 05||[[Ħal Tarxien]]||[[Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862]]||[[Tifħir Mużikali lil MARIJA ANNUNZJATA Sultana, Omm u Patruna ta' Ħal Tarxien]]||01.05.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 06||[[Santa Venera]]||[[Soċjeta Filarmonika Santa Venera]]||[[Marċi Brijużi 2024]]||05.05.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Line 49: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| 07||[[Ħal-Luqa]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Sanguis Christi - Għaqda Mużikali Sant' Andrija - (2024)]]||11.03.2024||Marċi Funebri | | 07||[[Ħal-Luqa]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Sanguis Christi - Għaqda Mużikali Sant' Andrija - (2024)]]||11.03.2024||Marċi Funebri | ||
|- | |||
| 08||[[Floriana]]||[[Vilhena Band Club]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażjoni Tal-150 Anniversarju mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Vilhena (1874-2024)]]||03.04.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 58: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Il-Ħamrun]]||[[Diversi Mużiċisti]]||[[L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024)]]||15.03.2024|| Innijiet Reliġjużi | | 01||[[Il-Ħamrun]]||[[Diversi Mużiċisti]]||[[L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024)]]||15.03.2024|| Innijiet Reliġjużi | ||
|- | |||
| 02||[[Ħal Tarxien]]||[[Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862]]||[[Mużika Għall-Festa Fil-Knisja (2024)]]||01.05.2024|| Innijiet Reliġjużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Latest revision as of 14:25, 6 May 2024
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2024.
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of CD | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Il-Ħamrun | Diversi Mużiċisti | L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024) | 15.03.2024 | Innijiet Reliġjużi |
02 | Ħal Tarxien | Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862 | Mużika Għall-Festa Fil-Knisja (2024) | 01.05.2024 | Innijiet Reliġjużi |