Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022"
Jump to navigation
Jump to search
(→Malta) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2022) |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Birgu]]||[[Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz]]||[[Marċi Funebri (2022) - Mis-Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz]]|| ||Marċi Funebri | | 01||[[Birgu]]||[[Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz]]||[[Marċi Funebri (2022) - Mis-Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz]]|| ||Marċi Funebri | ||
|- | |||
| 01||[[Ħamrun]]||[[Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni]]||[[Omm Imnikkta - Marċi Funebri - 2022 - Għaqda Mużikali Immakulata Kunċiżżjoni (Ħamrun)]]|| ||Marċi Funebri | |||
|- | |- | ||
| 01||[[Il-Kalkara]]||[[Circolo San Giuseppe Filarmonika Sagra Familja]]||[[Hora Mortis - Marċi Funebri - 2022 - Circolo San Giuseppe Filarmonika Sagra Familja]]|| ||Marċi Funebri | | 01||[[Il-Kalkara]]||[[Circolo San Giuseppe Filarmonika Sagra Familja]]||[[Hora Mortis - Marċi Funebri - 2022 - Circolo San Giuseppe Filarmonika Sagra Familja]]|| ||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 01||[[ | | 01||[[Ħal-Lija]]||[[Soċjeta' Mużikali Każin Banda San Pio X Ħal Lija]]||[[it-Tabor Sal-Golgota - Ġabra ta' Marċi Funebri (2022)]]|| ||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Mġarr]]||[[Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]]||[[In Manus Tuas - Sett ta' Marċi Funebri - 2022 - Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]]|| ||Marċi Funebri | | 01||[[Mġarr]]||[[Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]]||[[In Manus Tuas - Sett ta' Marċi Funebri - 2022 - Soċjeta' Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema]]|| ||Marċi Funebri |
Revision as of 05:33, 24 April 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
Malta
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Brijużi (1985) (2022) | Marċi Brijużi | |
02 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Brijużi (1996) (2022) | Marċi Brijużi | |
03 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Brijużi (1997) (2022) | Marċi Brijużi | |
04 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Brijużi (1998) (2022) | Marċi Brijużi | |
05 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Brijużi (2000) (2022) | Marċi Brijużi |
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Funebri (1985) | Marċi Funebri | |
02 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Funebri (1992) | Marċi Funebri | |
03 | Birgu | Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz | Marċi Funebri (1997) | Marċi Funebri | |
00 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Marċi Funebri (Vol.1)(1986) | Marċi Funebri | |
00 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Marċi Funebri (Vol.2)(1988) | Marċi Funebri | |
00 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Marċi Funebri (Vol.3)(1990) | Marċi Funebri | |
00 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Marċi Funebri (Vol.4)(1992) | Marċi Funebri | |
00 | Ħal-Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Marċi Funebri (Vol.5)(1994) | Marċi Funebri |
Innijiet
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Mġarr | Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Marċi Proċessjonali - 2022 - Mis-Soċjeta Filarmonika Marija Mtellgħa s-Sema | Marċi Proċessjonali | |
02 | Mosta | Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard | L-Innijiet ta' Santa Marija - F'għeluq il-125 sena mill-kompożiżjoni tal-Ewwel Innu O Del Cielo Regina Possente 1897-2022 | Innijiet |
Għawdex
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
00 | Is-Sannat | Soċjeta Mużikali Santa Margerita V.M. | 25 Anniversary - (1987-2022) (Vol.12) - Mis-Soċjeta' Mużikali Santa Margerita V.M. A.D. 1997 | Marċi Brijużi | |
00 | Ix-Xagħra | Soċjeta Filarmonika Victory | Niċċelebraw 125 Sena ta' Mużika - (1898-2023) - Mis-Soċjeta Filarmonika Victory, Ix-Xagħra, Ghawdex | Marċi Brijużi |
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
00 | Victoria (Rabat) | Soċjetà Filarmonika La Stella A.D. 1863 | In Memoriam (Vol.17) - 2022 Mis-Soċjeta Filarmonika La Stella A.D. 1863 | Marċi Funebri |