Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019 - Text) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
| 18||[[Ix-Xewkija]]||[[Għaqda Mużikali Banda Prekursur]]|||| ||Festive Marches | | 18||[[Ix-Xewkija]]||[[Għaqda Mużikali Banda Prekursur]]|||| ||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 19||[[ | | 19||[[Ħ'Attard]]||[[Soċjeta Mużikali La Stella Levantina A.D. 1984 - Banda Santa Marija - Ħ'Attard]]||[[Marċi Brijjużi 2019 - Soċjeta Mużikali La Stella Levantina A.D. 1984 - Banda Santa Marija - Ħ'Attard]]||07.07.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 20||[[ | | 20||[[Ħaż-Żabbar]]||[[Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||[[Marċi Brijjużi (2019) - Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||02.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 21||[[ | | 21||[[Il-Gudja]]||[[Għaqda Mużikali Maria Assunta]]||[[Marċi Brijjużi - F'Okkażżjoni Għall-Anniversarji tal-100 sena' tas-Soċjeta u 75 sena Banda]] ||05.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |- | ||
| 22||[[ | | 22||[[Birkirkara]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Marċi Brijjużi mill-Arkivju - Ċentinarju Mużikali (2019)]] ||05.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |||
| 23||[[Birkirkara]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Innijiet Proċessjonali - Taħt ismek imħarsin]] ||05.08.2019||Hymn | |||
|- | |- | ||
| 00||[[Victoria]] (Rabat)||[[Soċjeta Filamonika La Stella Band Club]]|||| || | | 00||[[Victoria]] (Rabat)||[[Soċjeta Filamonika La Stella Band Club]]|||| || | ||
|- | |- | ||
| 00||[[Bormla]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ]]|||| || | | 00||[[Bormla]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ]]|||| || | ||
|- | |||
|} | |||
==Others== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of Cd's !! Date Issue !! Type | |||
|- | |||
| 01||[[Marsaxlokk]]||[[Santwarju Madonna ta' Pompei Marsaxlokk]]||[[Santwarju - Innijiet Marajni - Mużika mill-Festa Xlukkajra 2019]]||03.07.2019||Marjan Anthems | |||
|- | |||
| 02||[[Balluta]]||[[Madonna tal-Karmnu, Balluta]]||[[Ġabra ta' Innijiet lill-Patruna u Omm tagħna l-Madonna tal-Karmnu (2019)]] ||05.08.2019||Hymn | |||
|- | |||
| 03||[[Dingli]]||[[B'Tifħir Lil Santa Marija]]||[[Żgħażagħ Brijjużi Dinglin (2019)]] ||05.08.2019||Hymn | |||
|- | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category:Working Lists]] | [[Category:Working Lists]] |
Revision as of 16:16, 21 August 2019
This is a (working) list of CDs released by band clubs from Malta & Gozo in 2019.
Others
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Marsaxlokk | Santwarju Madonna ta' Pompei Marsaxlokk | Santwarju - Innijiet Marajni - Mużika mill-Festa Xlukkajra 2019 | 03.07.2019 | Marjan Anthems |
02 | Balluta | Madonna tal-Karmnu, Balluta | Ġabra ta' Innijiet lill-Patruna u Omm tagħna l-Madonna tal-Karmnu (2019) | 05.08.2019 | Hymn |
03 | Dingli | B'Tifħir Lil Santa Marija | Żgħażagħ Brijjużi Dinglin (2019) | 05.08.2019 | Hymn |