Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023) |
||
Line 33: | Line 33: | ||
| 14||[[Għajnsielem]] ([[Gozo]])||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)]]||[[Santa Casa - Sett ta' Marċi Brijużi f'għeluq l-ewwel Ċentinarju mill-Proklamazzjoni tal-Verġni ta' Loreto bħala l-Patruna tal-Avjazzjoni u f'għeluq it-tieni Ċentinarju mill-bini tal-Knisja l-Qadima u l-wasla tal-Kwadru Titulari (2023)]]||04.08.2023||Marċi Brijużi | | 14||[[Għajnsielem]] ([[Gozo]])||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Għajnsielem)]]||[[Santa Casa - Sett ta' Marċi Brijużi f'għeluq l-ewwel Ċentinarju mill-Proklamazzjoni tal-Verġni ta' Loreto bħala l-Patruna tal-Avjazzjoni u f'għeluq it-tieni Ċentinarju mill-bini tal-Knisja l-Qadima u l-wasla tal-Kwadru Titulari (2023)]]||04.08.2023||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 15||[[Ħaż-Żabbar]])||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Festive Marches - Marċi Brijuzi - Is-Sena Tagħna 140 Sena (2023)]]||.09.2023||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 09:18, 2 October 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
USB
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Ħal Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | 60 Marċ Brijuż Mill-Arkivju - (1983-1984),(1985-1986),(1987-1988),(1989-1990),(1991-1992),(1993-1994), u 12 il-Marċ Brijuż ġdid (2023-2024), u 7 Innijiet Ġorġjani | 14.06.2023 | Marċi Brijużi |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Żejtun | Għaqda Banda Żejtun | Nostalija Karnivaleska - Marċi Grottestki (Vol.01) (2023) - Mill-Għaqda Banda Żejtun | 07.02.2023 | Mużika għal Karnival |
02 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Hymmis Marches - Innijiet - (2023) | 27.03.2023 | Innijiet |
03 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Oratorio - Divo Petro - Oratorju - Divo Petro - (2023) | 27.03.2023 | Oratorju |
04 | Ħal Għaxaq | Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | Hymmis Marches - Mat-Tislim u d-Daqq ta' Trombi MMXXIII - 150 Sena 1873 - 2023 - Għaqda Mużikali Santa Marija A.D. 1873 | 06.08.2023 | Innijiet |