Difference between revisions of "Marċi Brijużi - 2022 - Għaqda Banda Żejtun"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - 2022 - Għaqda Banda Żejtun) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - 2022 - Għaqda Banda Żejtun) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Fandago || [[David Agius]] || [[Għaqda Banda Żejtun]] || [[Santa Katarina V.M. Żurrieq]] || [[Alan Schembri]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Tigristi Ħomor || [[Lesley Tabone]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Sidi u Suci || [[Omar Coleiro]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Eġittu 2019 || [[Antoine Mercieca]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Cuore D'Oro || [[Andrew Coleiro]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Great Sphinx Of Giza || [[Adrian Sciberras]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 07 || Fortissimo || [[Twanny Borg]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 08 || Ejja Ha mmorru || [[Joe M. Miceli]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 09 || Mary Glen || [[Glenn Grioli]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 10 || Aleandria 2019 || [[Neil Zammit]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 11 || Katarina d-Dawl Agħtina || [[Raymond Sciberras]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 12 || Innu Marċ lil Sant Katarina V.M. || David Agius || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 13 || Innu Marċ Lil Banda Żejtun || [[John J. Pace]] || Għaqda Banda Żejtun || Santa Katarina V.M. Żurrieq || Alan Schembri || 2022 | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda | [[Category:Għaqda Banda Żejtun]] |
Revision as of 12:41, 19 April 2023
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Fandago | David Agius | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
02 | Tigristi Ħomor | Lesley Tabone | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
03 | Sidi u Suci | Omar Coleiro | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
04 | Eġittu 2019 | Antoine Mercieca | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
05 | Cuore D'Oro | Andrew Coleiro | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
06 | Great Sphinx Of Giza | Adrian Sciberras | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
07 | Fortissimo | Twanny Borg | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
08 | Ejja Ha mmorru | Joe M. Miceli | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
09 | Mary Glen | Glenn Grioli | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
10 | Aleandria 2019 | Neil Zammit | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
11 | Katarina d-Dawl Agħtina | Raymond Sciberras | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
12 | Innu Marċ lil Sant Katarina V.M. | David Agius | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |
13 | Innu Marċ Lil Banda Żejtun | John J. Pace | Għaqda Banda Żejtun | Santa Katarina V.M. Żurrieq | Alan Schembri | 2022 |