Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni ta' l-20 Sena mit-Twaqqif tal-Banda - mill-Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (2005)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni ta' l-20 Sena mit-Twaqqif tal-Banda - mill-Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (2005)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni ta' l-20 Sena mit-Twaqqif tal-Banda - mill-Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (2005)) |
||
(6 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ Banda Madonna tal-Karmnu||[[Saviour Portelli]]||[[Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||2005 | |||
|- | |||
| 02||Innu Madonna tal-Karmnu||[[Anthony Cassar]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 03||Ġawrha tal-Karmelu||Anthony Cassar||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 04||Innu Popolari tal-Parroċċa||Fr. [[Mario Enriquez]] O.C.||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 05||20 Sena Banda||[[Vincent Bonnici]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 06||Millenju||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 07||Lion Empire||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 08||Triple Knockout||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 09||In-Nannu Karm||[[Christ Sciberras]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 10||Toni l-Maġġur||[[Andrew Calleja]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 11||Teston||[[Carmelo Vella]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 12||Rosemark||[[Brian Cassar]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
| 13||Allegro Con Fuoco||[[Victor Vella]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2005 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]] | |||
[[Category:2005 Cds releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 18:01, 7 February 2024
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ Banda Madonna tal-Karmnu | Saviour Portelli | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
02 | Innu Madonna tal-Karmnu | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
03 | Ġawrha tal-Karmelu | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
04 | Innu Popolari tal-Parroċċa | Fr. Mario Enriquez O.C. | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
05 | 20 Sena Banda | Vincent Bonnici | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
06 | Millenju | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
07 | Lion Empire | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
08 | Triple Knockout | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
09 | In-Nannu Karm | Christ Sciberras | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
10 | Toni l-Maġġur | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
11 | Teston | Carmelo Vella | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
12 | Rosemark | Brian Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |
13 | Allegro Con Fuoco | Victor Vella | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2005 |