Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - F'Għeluq il-100 Sena Parroċċa u l-Inkurunazzjoni Solenni tal-Istatwa Titulari tas-Sultana Tagħna tal-Qalb Ħelwa ta' Ġesu' - Mis-Soċjeta Filarmonika Sliema (2018)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - F'Għeluq il-100 Sena Parroċċa u l-Inkurunazzjoni Solenni tal-Istatwa Titulari tas-Sultana Tagħna tal-Qalb Ħelwa ta' Ġesu' - Mis-Soċjeta Filarmonika Sliema (2018)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - F'Għeluq il-100 Sena Parroċċa u l-Inkurunazzjoni Solenni tal-Istatwa Titulari tas-Sultana Tagħna tal-Qalb Ħelwa ta' Ġesu' - Mis-Soċjeta Filarmonika Sliema (2018)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari - Viva Dejjem||[[Domenico Quercetti]]||[[Soċjeta Filarmonika Sliema]]||[[Cultural Performance Hall]] [[Sliema]]||[[Alan Schembri]]||John Bugeja||2018 | |||
|- | |||
| 02||Innu tal-Inkurunazzjoni||[[Joseph Galea]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Kummissjoni Festi Madonna tas-Sacro Cuor||2018 | |||
|- | |||
| 03||Kelsey||[[Lesley Tabone]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Ronnie Pisani||2018 | |||
|- | |||
| 04||Karena||[[Ronnie Pisani]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||||||Simon Mallia u John Ascione|| | |||
|- | |||
| 05||Toni t-Tellar||[[Joseph Muscat]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Sonia Pace||2018 | |||
|- | |||
| 06||Ta' Kwejsa||[[Aurelio Belli]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Mario, Philip u Paul Vella||2018 | |||
|- | |||
| 07||Varjeta'||[[William Debattista]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||||||Josef u Mark Vella|| | |||
|- | |||
| 08||Frans il-Bandist Tagħna||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Gino Coliero||2018 | |||
|- | |||
| 09||Blue Eagle||[[James Chappell]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||||||Kurt Buhagiar u Kevin Grech|| | |||
|- | |||
| 10||Iż-Żiju Nin||[[John Ivan Borg]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Colin Zammit||2018 | |||
|- | |||
| 11||It-Tewmin||[[Omar Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Michael Vella||2018 | |||
|- | |||
| 12||L-inkurunata||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Ir-Reffiegħa tal-Vara||2018 | |||
|- | |||
| 13||Hey Marcelle||[[Giuseppi Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Stephen Buhagiar, Mario Fenech||2018 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ 'Sacro Cuor'||[[Lino Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Jesmond Vella||2018 | |||
|- | |||
| 15||Inno Banda 'Sliema'||[[Cardenio Botti]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Alan Schembri||Kummissjoni Banda Sliema||2018 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:32, 16 March 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Popolari - Viva Dejjem | Domenico Quercetti | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall Sliema | Alan Schembri | John Bugeja | 2018 |
02 | Innu tal-Inkurunazzjoni | Joseph Galea | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Kummissjoni Festi Madonna tas-Sacro Cuor | 2018 |
03 | Kelsey | Lesley Tabone | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Ronnie Pisani | 2018 |
04 | Karena | Ronnie Pisani | Soċjeta Filarmonika Sliema | Simon Mallia u John Ascione | |||
05 | Toni t-Tellar | Joseph Muscat | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Sonia Pace | 2018 |
06 | Ta' Kwejsa | Aurelio Belli | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Mario, Philip u Paul Vella | 2018 |
07 | Varjeta' | William Debattista | Soċjeta Filarmonika Sliema | Josef u Mark Vella | |||
08 | Frans il-Bandist Tagħna | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Gino Coliero | 2018 |
09 | Blue Eagle | James Chappell | Soċjeta Filarmonika Sliema | Kurt Buhagiar u Kevin Grech | |||
10 | Iż-Żiju Nin | John Ivan Borg | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Colin Zammit | 2018 |
11 | It-Tewmin | Omar Coleiro | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Michael Vella | 2018 |
12 | L-inkurunata | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Ir-Reffiegħa tal-Vara | 2018 |
13 | Hey Marcelle | Giuseppi Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Stephen Buhagiar, Mario Fenech | 2018 |
14 | Innu Marċ 'Sacro Cuor' | Lino Sammut | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Jesmond Vella | 2018 |
15 | Inno Banda 'Sliema' | Cardenio Botti | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Alan Schembri | Kummissjoni Banda Sliema | 2018 |