Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 150 Sena ta' Storja Kontinwa 1865 - 2015 (Marċi Brijużi mid-Direttur u Assistenti Direttur 2015) - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 150 Sena ta' Storja Kontinwa 1865 - 2015 (Marċi Brijużi mid-Direttur u Assistenti Direttur 2015) - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 150 Sena ta' Storja Kontinwa 1865 - 2015 (Marċi Brijużi mid-Direttur u Assistenti Direttur 2015) - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Polka (1865)||[[Francesco Zammit]]||[[Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq]]||[[Sala F . Bugeja]], [[Żurrieq]]||[[Vanni Farrugia]]||2015 | |||
|- | |||
| 02||Marcia (1873)||[[Charles E Zammit]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 03||Sweet Vision (1924)||[[Salvatore Mallia]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 04||Circolo Zurrico (1919)||[[Giuseppe Zammit||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 05||Queen Victoria (1935)||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 06||The New Band Stand (1954)||[[Francesco Bugeja]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 07||New Reign (1954)||[[ Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 08||Emanuels' Anniversary (1984)||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 09||Band tal-Lottu 1927 (1936)||[[Angelo Pullicino]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 10||Carmelin (1955)||[[Joseph M. Bilocca]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 11||La Stella Vincitrice (1960)||[[Carmel Sacco]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 12||The Best Fower of July (2013)||[[Joseph Tonna]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 13||Lill-Fundaturi (1957 - 1990)||[[Ġianni Farrugia]] Arr. Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 14||The Unconventional (2007)||[[Mauro Farrugia]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 15||Inno Filarmonica Queen Victoria (1932)||Francesco Bugeja||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 05:57, 21 January 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Polka (1865) | Francesco Zammit | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F . Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
02 | Marcia (1873) | Charles E Zammit | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
03 | Sweet Vision (1924) | Salvatore Mallia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
04 | Circolo Zurrico (1919) | [[Giuseppe Zammit | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
05 | Queen Victoria (1935) | Adeodato Gatt | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
06 | The New Band Stand (1954) | Francesco Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
07 | New Reign (1954) | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
08 | Emanuels' Anniversary (1984) | Alfred Farrugia (bandmaster) | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
09 | Band tal-Lottu 1927 (1936) | Angelo Pullicino | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
10 | Carmelin (1955) | Joseph M. Bilocca | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
11 | La Stella Vincitrice (1960) | Carmel Sacco | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
12 | The Best Fower of July (2013) | Joseph Tonna | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
13 | Lill-Fundaturi (1957 - 1990) | Ġianni Farrugia Arr. Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
14 | The Unconventional (2007) | Mauro Farrugia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
15 | Inno Filarmonica Queen Victoria (1932) | Francesco Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |