Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1999)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1999)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1999)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari Lil San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1999 | |||
|- | |||
| 02||Patrun Universali||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 03||Michael||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 04||Theatre Of Dreams||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 05||Old Trafford||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 06||Akexia||[[Joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Nina ||[[Carmen Deguara Micallef]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 08||Stilla Blu||[[David Agius]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 09||L-Ex-Kaxxier||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 10||Lejn il-Millenju||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 11||Innu Marċ San Ġużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Giuseppe Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1999 | |||
|- | |||
|} | |||
* Flimkien mal-Kor |
Revision as of 04:23, 4 February 2021
Side 'A' | ||||||
01 | Innu Popolari Lil San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
02 | Patrun Universali | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
03 | Michael | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
04 | Theatre Of Dreams | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
05 | Old Trafford | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
06 | Akexia | Joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
Side 'B' | ||||||
07 | Nina | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
08 | Stilla Blu | David Agius | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
09 | L-Ex-Kaxxier | John Theuma | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
10 | Lejn il-Millenju | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
11 | Innu Marċ San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
12 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Giuseppe Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1999 |
- Flimkien mal-Kor