Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi (2004) - Għaqda Mużikali San Gabriel"
Jump to navigation
Jump to search
m (added Category:Għaqda Mużikali San Gabriel using HotCat) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi (2004) - Għaqda Mużikali San Gabriel) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|-n | |||
| 01||Mikael||[[Joseph Vella]]||[[Għaqda Mużikali San Gabriel]]||[[Boffa Studio]]||[[Joe Boffa Jnr.]]||2004 | |||
|- | |- | ||
| | | 02||Nażju||[[C Mizzi]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| | | 03||Abraham||[[Gabriel Muscat]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| | | 04||Marsar||[[Emmanuel Brincat]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| | | 05||San Ġorġ||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| | | 06||Stefan||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| 07||Qermina||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | |||
| 07||Qermina||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | |||
|- | |- | ||
| '''Side 'B'''' | | '''Side 'B'''' | ||
|- | |- | ||
| 08||Maggie||[[J Lia]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | | 08||Maggie||[[J Lia]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| 09||Grace||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | | 09||Grace||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| 10||Elvis||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | | 10||Elvis||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| 11||Il-Kampnar||[[Orazio Cachia]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | | 11||Il-Kampnar||[[Orazio Cachia]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| 12||Roberta||[[S. Zammit]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | | 12||Roberta||[[S. Zammit]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| 13||Innu Marcia San Gabriel||[[Willie Attard]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | | 13||Innu Marcia San Gabriel||[[Willie Attard]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
| 14||Innu San Gabriel||[[Carmel Briffa]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa | | 14||Innu San Gabriel||[[Carmel Briffa]]||Għaqda Mużikali San Gabriel||Boffa Studio||Joe Boffa Jnr.||2004 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 17:11, 15 April 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Mikael | Joseph Vella | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
02 | Nażju | C Mizzi | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
03 | Abraham | Gabriel Muscat | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
04 | Marsar | Emmanuel Brincat | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
05 | San Ġorġ | Paul Schembri | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
06 | Stefan | John Theuma | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
07 | Qermina | William Debattista | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
Side 'B' | ||||||
08 | Maggie | J Lia | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
09 | Grace | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
10 | Elvis | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
11 | Il-Kampnar | Orazio Cachia | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
12 | Roberta | S. Zammit | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
13 | Innu Marcia San Gabriel | Willie Attard | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |
14 | Innu San Gabriel | Carmel Briffa | Għaqda Mużikali San Gabriel | Boffa Studio | Joe Boffa Jnr. | 2004 |