Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2019) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| 16||[[Birkirkara]]||[[Soċjeta Mużikali Sant' Antnin Band Club]]||[[Marċi Brijużi 2019]]||18.05.2019||Festive Marches | | 16||[[Birkirkara]]||[[Soċjeta Mużikali Sant' Antnin Band Club]]||[[Marċi Brijużi 2019]]||18.05.2019||Festive Marches | ||
|- | |||
| 16||[[Birkirkara]]||[[Soċjeta Mużikali Sant' Antnin Band Club]]||[[Marċi Brijużi 2019 - Soċjeta Mużikali Sant' Antnin Band Club]]||18.05.2019||Festive Marches | |||
|- | |- | ||
| 17||[[Rabat]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarstina 'l Quddiem - Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru - (2019)]]||08.06.2019||Festive Marches | | 17||[[Rabat]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru]]||[[150 Kburin bi Ġrajjietna Ħarstina 'l Quddiem - Każin San Pawl Banda Konti Ruġġieru - (2019)]]||08.06.2019||Festive Marches | ||
Line 46: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| 21||[[Ħaż-Żabbar]]||[[Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||[[Marċi Brijjużi (2019)]]||02.08.2019||Festive Marches | | 21||[[Ħaż-Żabbar]]||[[Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||[[Marċi Brijjużi (2019)]]||02.08.2019||Festive Marches | ||
|- | |||
| 21||[[Ħaż-Żabbar]]||[[Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||[[Marċi Brijjużi (2019) - Soċjeta Filarmonika Maria Mater Gratiae]]||02.08.2019||Festive Marches | |||
|- | |- | ||
| 22||[[Il-Gudja]]||[[Għaqda Mużikali Maria Assunta]]||[[Marċi Brijjużi - F'Okkażżjoni Għall-Anniversarji tal-100 sena' tas-Soċjeta u 75 sena Banda]] ||05.08.2019||Festive Marches | | 22||[[Il-Gudja]]||[[Għaqda Mużikali Maria Assunta]]||[[Marċi Brijjużi - F'Okkażżjoni Għall-Anniversarji tal-100 sena' tas-Soċjeta u 75 sena Banda]] ||05.08.2019||Festive Marches |
Revision as of 13:15, 17 August 2019
This is a (working) list of CDs released by band clubs from Malta & Gozo in 2019.