Difference between revisions of "Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1994)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1994)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (1994)) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''|| '''Sponsers''' | ||
|- | |||
| 01 || Bagri Forge 1994 || [[Ivan Borg]] || [[Għaqda Mużikali Sant' Elena]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1994 || Alfred Borg - Victor Micallef | |||
|- | |||
| 02 || Born Frees || [[John Theuma]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Ġoswe Gauci | |||
|- | |||
| 03 || Green Terminators || [[Lawrence Borg]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Joseph Sammut | |||
|- | |||
| 04 || Mozart || [[Raymond Sciberras]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Kevin Camilleri | |||
|- | |||
| 05 || Ħaddiema tan-Nar || Chev. [[Giuseppe Busuttil]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Salvu Grima | |||
|- | |||
| 06 || Tal-Bandil || [[John Mamo]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Joe Barbara - Frand Debono | |||
|- | |||
| 07 || Egħluq il-75 Sena || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Dennis Farrugia - Twanny Barbara | |||
|- | |||
| 08 || Innu Marċ Sant'Elena || Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Tony Carbonaro | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09 || We Are the Champions || [[Richard Bugeja]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Charles Gauci | |||
|- | |||
| 10 || Sunny Bar f'Egħluq it-Tmien Sena || Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Familja Borg | |||
|- | |||
| 11 || United and Determined || [[Francis Zammit]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Anthony Borg - Mario Azzopardi | |||
|- | |||
| 12 || Esmeralda || [[Ronnie Debattista]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Joseph Borg | |||
|- | |||
| 13 || Lieni ta' Salon || [[Andrew Calleja]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Helen Borg | |||
|- | |||
| 14 || Greens to The Fore || [[Domenic Darmanin]] || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Nenu Borg | |||
|- | |||
| 15 || Clifton || Ivan Borg || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Joseph Debono | |||
|- | |||
| 16 || Innu tal-Banda || Chev. Giuseppe Busuttil || Għaqda Mużikali Sant' Elena || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1994 || Willie Borg | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
* Preżentatur [[ | * Preżentatur [[Frans Pullicino]] | ||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | [[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] | ||
[[Category:1994 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 07:34, 6 February 2024
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | Sponsers |
01 | Bagri Forge 1994 | Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Alfred Borg - Victor Micallef |
02 | Born Frees | John Theuma | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Ġoswe Gauci |
03 | Green Terminators | Lawrence Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Joseph Sammut |
04 | Mozart | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Kevin Camilleri |
05 | Ħaddiema tan-Nar | Chev. Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Salvu Grima |
06 | Tal-Bandil | John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Joe Barbara - Frand Debono |
07 | Egħluq il-75 Sena | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Dennis Farrugia - Twanny Barbara |
08 | Innu Marċ Sant'Elena | Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Tony Carbonaro |
Side 'B' | |||||||
09 | We Are the Champions | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Charles Gauci |
10 | Sunny Bar f'Egħluq it-Tmien Sena | Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Familja Borg |
11 | United and Determined | Francis Zammit | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Anthony Borg - Mario Azzopardi |
12 | Esmeralda | Ronnie Debattista | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Joseph Borg |
13 | Lieni ta' Salon | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Helen Borg |
14 | Greens to The Fore | Domenic Darmanin | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Nenu Borg |
15 | Clifton | Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Joseph Debono |
16 | Innu tal-Banda | Chev. Giuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 | Willie Borg |
- Preżentatur Frans Pullicino