Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023"
Jump to navigation
Jump to search
m (added Category:2023 CD releases by band clubs in Malta using HotCat) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
| 10||[[Ħal Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - 130 Sena ta' Storja Glorjuża - Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri (2023)]]||14.06.2023||Marċi Brijużi | | 10||[[Ħal Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - 130 Sena ta' Storja Glorjuża - Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri (2023)]]||14.06.2023||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 11||[[Paola]]||[[Soċjetà Filarmonika G.M. Fra Antoine de Paule (Banda Kristu Re)]]||[[Festive Marches - Marċi Brijuzi 2023 - Mis-Soċjetà Filarmonika G.M. Fra Antoine de Paule (Banda Kristu Re) (2023)]]||19.06.2023||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 17:58, 19 June 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
USB
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of USB's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Ħal Qormi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | 60 Marċ Brijuż Mill-Arkivju - (1983-1984),(1985-1986),(1987-1988),(1989-1990),(1991-1992),(1993-1994), u 12 il-Marċ Brijuż ġdid (2023-2024), u 7 Innijiet Ġorġjani | 14.06.2023 | Marċi Brijużi |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Żejtun | Għaqda Banda Żejtun | Nostalija Karnivaleska - Marċi Grottestki (Vol.01) (2023) - Mill-Għaqda Banda Żejtun | 07.02.2023 | Mużika għal Karnival |
02 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Hymmis Marches - Innijiet - (2023) | 27.03.2023 | Innijiet |
03 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Oratorio - Divo Petro - Oratorju - Divo Petro - (2023) | 27.03.2023 | Oratorju |