Difference between revisions of "Marċi Brijużi - 2021 - Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - 2021 - Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - 2021 - Marċi Brijużi 2021 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || La Fiamma || [[Etienne Spiteri]] || [[Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]] || || [[Alan Schembri]] || 2021 | |||
|- | |||
| 02 || Rio Grande || [[Joseph Azzopardi]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 03 || Ave Virginum || [[Alan Schembri]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 04 || Renata || [[Emmanuel Bugeja]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 05 || Celebration || [[Luke Vella]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 06 || Alex || [[Angelo Pullicino]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 07 || Is-Sur Anġ || Etienne Spiteri || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 08 || Vanessa || [[Joseph M. Barbara]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 09 || Ċensa tas-Surella || [[Brian Bugeja]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 10 || Leli tal-Mammu (FiestaĦ || [[Anthony Aquilina]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 11 || Kavallerizza || Etienne Spiteri || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 12 || Innu Popolari Lir-Reġina tar-Rużarju (F'għeluq it-30 Sena tal-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei Marsaxlokk) || Etienne Spiteri || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
| 13 || Innu tal-Banda Pompei || [[Brian Cassar]] || Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei || || Alan Schembri || 2021 | |||
|- | |||
|} | |||
* Versi - Kan. [[Luke Seguna]] | |||
^ Sopran - [[Raisa Marie Micallef]] | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category: | [[Category:Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei]] |
Latest revision as of 05:45, 20 April 2023
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | La Fiamma | Etienne Spiteri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
02 | Rio Grande | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
03 | Ave Virginum | Alan Schembri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
04 | Renata | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
05 | Celebration | Luke Vella | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
06 | Alex | Angelo Pullicino | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
07 | Is-Sur Anġ | Etienne Spiteri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
08 | Vanessa | Joseph M. Barbara | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
09 | Ċensa tas-Surella | Brian Bugeja | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
10 | Leli tal-Mammu (FiestaĦ | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
11 | Kavallerizza | Etienne Spiteri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
12 | Innu Popolari Lir-Reġina tar-Rużarju (F'għeluq it-30 Sena tal-Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei Marsaxlokk) | Etienne Spiteri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 | |
13 | Innu tal-Banda Pompei | Brian Cassar | Għaqda Mużikali Madonna ta' Pompei | Alan Schembri | 2021 |
- Versi - Kan. Luke Seguna
^ Sopran - Raisa Marie Micallef