Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1993)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1993)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1993)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari (1920)||[[Giuseppe Caruana]]||[[Għaqda Każin Banda San Filep]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1993 | |||
|- | |||
| 02||Rosemarie||[[Andrew Calleja]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 03||Unreganded Star||[[John Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 04||Ġianni u Filippa||[[Michael Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 05||San Filep 1976||[[Maria Lourdes Bonnici]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 06||Lir-Rebbieħ t'Aġġira (1947)||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 07||Tony u Karmenu||[[Peter Paul Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Pinu||[[Imelda Tanti]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 09||Firework||[Philip Attard]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 10||Ajax (1957)||Adeodato Gatt||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 11||Alexander||[[Sandro Bezzina]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 12||Każin Ġdid (1993)||Michael Ciantar||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
| 13||Innu Tal-Banda (1928)||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1993 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:19, 2 September 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari (1920) | Giuseppe Caruana | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
02 | Rosemarie | Andrew Calleja | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
03 | Unreganded Star | John Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
04 | Ġianni u Filippa | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
05 | San Filep 1976 | Maria Lourdes Bonnici | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
06 | Lir-Rebbieħ t'Aġġira (1947) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
07 | Tony u Karmenu | Peter Paul Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
Side 'B' | ||||||
08 | Pinu | Imelda Tanti | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
09 | Firework | [Philip Attard]] | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
10 | Ajax (1957) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
11 | Alexander | Sandro Bezzina | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
12 | Każin Ġdid (1993) | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |
13 | Innu Tal-Banda (1928) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1993 |