Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni tal-275 mill-Fratellanza taċ-Ċintura fil-Gudja - Mill-Għaqda Mużikali Maria Assunta Gudja A.D. 1919 (2003)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni tal-275 mill-Fratellanza taċ-Ċintura fil-Gudja - Mill-Għaqda Mużikali Maria Assunta Gudja A.D. 1919 (2003)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni tal-275 mill-Fratellanza taċ-Ċintura fil-Gudja - Mill-Għaqda Mużikali Maria Assunta Gudja A.D. 1919 (2003)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ||[[Sunny Galea]]||[[Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa (Jnr.]]||2003 | |||
|- | |||
| 02||275 Fratellanza||[[Herman Farrugia Frantz]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 03||L'Aquila||[[Joseph Belli]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 04||Carmel il-Baker||[[David Agius]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 05||Ta' Finu||[[Elton Lee Abela]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 06||Rjallu||[[Alfred Farrugia (bandmaster]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 07||Cuore D'Argento||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 08||Il-Qamar||[[Michael Bugelli]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 09||Kiredor||[[Kevin Abela]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 10||Michael Shaun||David Agius||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 11||Seżżjoni Żgħażagħ Ajklieri||[[Andrew Calleja]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 12||Mersiljana||[[Joseph N. Farrugia]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
| 13||Innu tal-Banda||[[Willie Attard]]||Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 ||Boffa Studios||Joseph Boffa (Jnr.||2003 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:01, 20 February 2021
No | Marches | Composer | Production | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Marċ | Sunny Galea | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
02 | 275 Fratellanza | Herman Farrugia Frantz | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
03 | L'Aquila | Joseph Belli | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
04 | Carmel il-Baker | David Agius | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
05 | Ta' Finu | Elton Lee Abela | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
06 | Rjallu | Alfred Farrugia (bandmaster | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
07 | Cuore D'Argento | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
08 | Il-Qamar | Michael Bugelli | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
09 | Kiredor | Kevin Abela | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
10 | Michael Shaun | David Agius | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
11 | Seżżjoni Żgħażagħ Ajklieri | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
12 | Mersiljana | Joseph N. Farrugia | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |
13 | Innu tal-Banda | Willie Attard | Għaqda Mużikali Marija Assunta Gudja A.D. 1919 | Boffa Studios | Joseph Boffa (Jnr. | 2003 |