Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 15 il-Anniversarju 2003 - 2018 - Mill-Għaqda Mużikali Viżitazzjoni (2018)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 15 il-Anniversarju 2003 - 2018 - Mill-Għaqda Mużikali Viżitazzjoni (2018)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 15 il-Anniversarju 2003 - 2018 - Mill-Għaqda Mużikali Viżitazzjoni (2018)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Fiesta 2018||[[Sunny Galea]]||[[Għaqda Mużikali Viżitazzjoni]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2018 | |||
|- | |||
| 02||Gerrard||[[Jason Camilleri]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 03||Primi Passi||[[Vincenzo Cotino]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 04||JoeDor||[[George Debono]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 05||Shaun||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 06||Stefano||[[Neville Pace]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 07||Prima Uscita||[[Renato Soglia]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 08||La Senora Elizabeth||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 09||Dafne||[[Davide Cigala]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 10||Crescendo Jubilee||[[Hugo Klein Severt]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 11||Elise||[[Jason Camilleri]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 12||F'Baħar ta' Kwiekeb *||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
| 13||Il-Karba tal-Fgura||Raymond Sciberras||Għaqda Mużikali Viżitazzjoni||PRO Studios||John Cauchi||2018 | |||
|- | |||
|} | |||
* Vuċi [[Ruth Portelli]] |
Revision as of 07:48, 19 April 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Fiesta 2018 | Sunny Galea | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
02 | Gerrard | Jason Camilleri | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
03 | Primi Passi | Vincenzo Cotino | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
04 | JoeDor | George Debono | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
05 | Shaun | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
06 | Stefano | Neville Pace | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
07 | Prima Uscita | Renato Soglia | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
08 | La Senora Elizabeth | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
09 | Dafne | Davide Cigala | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
10 | Crescendo Jubilee | Hugo Klein Severt | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
11 | Elise | Jason Camilleri | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
12 | F'Baħar ta' Kwiekeb * | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
13 | Il-Karba tal-Fgura | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Viżitazzjoni | PRO Studios | John Cauchi | 2018 |
- Vuċi Ruth Portelli