Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 10 Snin Anniversarju (1995) Vol. 3 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 10 Snin Anniversarju (1995) Vol. 3 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 10 Snin Anniversarju (1995) Vol. 3 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1995)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||The Kennaughs||[[Joseph Vella|Mro. Joseph Vella]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||Oswald||[[Luigi Bongailas|Mro. Luigi Bongailas]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 03||Tal-Qalba||[[Chev. Joseph Busuttil|Mro. Chev. Joseph Busuttil]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 04||Braziljan||[[Frances Zammit|Mro. Frances Zammit]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 05||Pablito||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizz]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 06||Bella Valetina||[[Raymond Sciberras|Mro. Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 07||Iż-Żgħira||[[John J. Pace|Mro. John J. Pace]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 08||Lanciza||[[John Ivan Borg|Mro. John Ivan Borg]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 09||Frances Worley||[[William James Worley|Mro. William James Worley]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 10||Ant-Mar||[[Vincenzo Farrugia|Mro. Vincenzo Farrugia]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 11||Il-Kuratur||Maġġur Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 12||Ta' l-Istilla||Frances Zammit|Mro. Frances Zammit||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 13||Giusfrendo||Maġġur Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 14||Peter||[[Andrew Coleiro|Mro. Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 15||James||[[Doris Scerri Worley|Mro. Doris Scerri Worley]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 16||Viva l-Banda||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:47, 9 June 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | The Kennaughs | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
02 | Oswald | Mro. Luigi Bongailas | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
03 | Tal-Qalba | Mro. Chev. Joseph Busuttil | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
04 | Braziljan | Mro. Frances Zammit | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
05 | Pablito | Mro. Archibald Mizz | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
06 | Bella Valetina | Mro. Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
07 | Iż-Żgħira | Mro. John J. Pace | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
08 | Lanciza | Mro. John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
09 | Frances Worley | Mro. William James Worley | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
10 | Ant-Mar | Mro. Vincenzo Farrugia | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
11 | Il-Kuratur | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
12 | Ta' l-Istilla | Mro. Frances Zammit | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
13 | Giusfrendo | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
14 | Peter | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
15 | James | Mro. Doris Scerri Worley | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
16 | Viva l-Banda | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |