Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (1991)) |
||
(17 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | ||'''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Banda San Ġużepp||[[Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||Lisa Marie||[[Lawrence Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 03||Joan ||[[Josef Cuschieri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 04||Rossana||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 05||Żgħażagħ tal-Blue||[[Paul Schembri]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 06||Propers Augesco||[[Edwin Galea]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| ||'''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||We Are The Champions||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 08||Aħna taċ-Ċentru||[[Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 09||Ta' Luċtu||[[Paul Buttigieg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 10||Lill-President tas-Soċjeta||[[Anthony Attard]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 11||Is-Segretarju u l-Assistent||[[Raymond Cremona]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
| 12||Innu Marċ San Gejtanu||Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||1991 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]] | |||
[[Category:1991 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 00:48, 11 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Banda San Ġużepp | Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
02 | Lisa Marie | Lawrence Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
03 | Joan | Josef Cuschieri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
04 | Rossana | Alfred Farrugia (bandmaster) | Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
05 | Żgħażagħ tal-Blue | Paul Schembri | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
06 | Propers Augesco | Edwin Galea | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
Side 'B' | ||||||
07 | We Are The Champions | Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
08 | Aħna taċ-Ċentru | Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
09 | Ta' Luċtu | Paul Buttigieg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
10 | Lill-President tas-Soċjeta | Anthony Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
11 | Is-Segretarju u l-Assistent | Raymond Cremona | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |
12 | Innu Marċ San Gejtanu | Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1991 |