Difference between revisions of "Marċi Brijużi - 2022 - Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Marċi Brijużi - 2022 - Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema)) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi - 2022 - Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Tifħir lil Banda San Girgor || [[Anthony Carbonaro]] || [[Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema)]] || [[Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba]] || [[Alan Schembri]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Ta' L-Ozzy || Anthony Carbonaro || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Tremend || [[Raymond Zammit]] || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Is-619 || [[John Ivan Borg]] || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Marcia Festiva || [[Victor Ciappara]] || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Jeffrey Id-Direttur || Anthony Carbonaro || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 07 || Dominanza || [[Darren Dimech]] || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 08 || Innu Marcia San Girgor || [[V Zammit]] || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 09 || Innu Marcia || [[Saviour Portelli]] || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 10 || Sliem Għalik Gregorju Tagħna || [[Raymond Sant]] || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 11 || Talba lil San Girgor || Raymond Sant || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 12 || Insellimulek Oh Kbir Gregorju || Anthony Carbonaro || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|- | |||
| 13 || Innu lil Għaqda Mu'ikali San Girgor || Saviour Portelli || Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) || Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba || Alan Schembri || 2022 | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Soċjeta Mużikali | [[Category:Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema)]] |
Latest revision as of 10:38, 19 April 2023
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Tifħir lil Banda San Girgor | Anthony Carbonaro | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
02 | Ta' L-Ozzy | Anthony Carbonaro | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
03 | Tremend | Raymond Zammit | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
04 | Is-619 | John Ivan Borg | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
05 | Marcia Festiva | Victor Ciappara | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
06 | Jeffrey Id-Direttur | Anthony Carbonaro | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
07 | Dominanza | Darren Dimech | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
08 | Innu Marcia San Girgor | V Zammit | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
09 | Innu Marcia | Saviour Portelli | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
10 | Sliem Għalik Gregorju Tagħna | Raymond Sant | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
11 | Talba lil San Girgor | Raymond Sant | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
12 | Insellimulek Oh Kbir Gregorju | Anthony Carbonaro | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |
13 | Innu lil Għaqda Mu'ikali San Girgor | Saviour Portelli | Soċjeta Mużikali San Girgor (Sliema) | Sala tal-Każin Madonna tal-Ġilju L-Imqabba | Alan Schembri | 2022 |