Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1994)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1994)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1994)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari (1920)||[[Giuseppe Caruana]]||[[Għaqda Każin Banda San Filep]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1994 | |||
|- | |||
| 02||Agrigento||[[Andrew Colerio]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 03||B Gringo ||[[John J. Pace]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 04||Kulħadd Għal Magħna||[[Emmanuel Brincat]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 05||Marqita (Bernardette)||[[Ronnie Pisani]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 06||Claudio||[[Michael Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 07||Raħal Twelidi (1976)||[[Peter Paul Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 08||Vinererros ||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Anniversarju||[[Andrew Colerio]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 10||Jubilant||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 11||Pablito||Archibald Mizzi||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 12||Ix-Xiħ||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 13||Sempre Victor||[[Emmaunel Bugeja]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 14||Netoup||Archibald Mizzi||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 15||Lir-Rebbieħ T'Aġġira||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
| 16||Innu Tal-Banda (1928)||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1994 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:24, 2 September 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari (1920) | Giuseppe Caruana | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
02 | Agrigento | Andrew Colerio | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
03 | B Gringo | John J. Pace | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
04 | Kulħadd Għal Magħna | Emmanuel Brincat | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
05 | Marqita (Bernardette) | Ronnie Pisani | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
06 | Claudio | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
07 | Raħal Twelidi (1976) | Peter Paul Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
08 | Vinererros | Archibald Mizzi | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
Side 'B' | ||||||
09 | Anniversarju | Andrew Colerio | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
10 | Jubilant | Emmanuel Bugeja | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
11 | Pablito | Archibald Mizzi | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
12 | Ix-Xiħ | Anthony Aquilina | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
13 | Sempre Victor | Emmaunel Bugeja | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
14 | Netoup | Archibald Mizzi | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
15 | Lir-Rebbieħ T'Aġġira | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |
16 | Innu Tal-Banda (1928) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1994 |