Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1993)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1993)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1993)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari lil San Ġużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1993 | |||
|- | |||
| 02||Tislima lill-Kumitat Żgħażagħ Ġużeppini||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 03||Jacqueline||[[Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 04||Miriam Joe||[[Paul Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 05||Kristal ||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 06||Godfrey Paul||[[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 07||Hansa Blue Stars||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 08||Innu Marċ 'Insellmulek'||[[Carmelo Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Matthew||[[Carmen Deguara Micallef]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 10||Brijju Ġużeppin||[[Angelo Pace]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 11||Emangelle||[[Carmelo Caruana (bandmaster]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 12||Wasalna s-Suq||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 13||Madrid||[[Willie Attard]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 14||Barcellona||Anton Muscat Azzopardi||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 15||Innu Marċ San Ġużepp||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 16||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Ġiuseppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 15:30, 30 January 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari lil San Ġużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
02 | Tislima lill-Kumitat Żgħażagħ Ġużeppini | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
03 | Jacqueline | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
04 | Miriam Joe | Paul Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
05 | Kristal | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
06 | Godfrey Paul | William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
07 | Hansa Blue Stars | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
08 | Innu Marċ 'Insellmulek' | Carmelo Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
Side 'B' | ||||||
09 | Matthew | Carmen Deguara Micallef | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
10 | Brijju Ġużeppin | Angelo Pace | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
11 | Emangelle | Carmelo Caruana (bandmaster | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
12 | Wasalna s-Suq | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
13 | Madrid | Willie Attard | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
14 | Barcellona | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
15 | Innu Marċ San Ġużepp | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
16 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġiuseppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |