Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Il-Banda San Mikiel fi Sqallija Tre Castagni - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1991)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Il-Banda San Mikiel fi Sqallija Tre Castagni - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1991)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Il-Banda San Mikiel fi Sqallija Tre Castagni - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1991)) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||Għeluq 40 sena ta' l-Inkrunazzjoni||[[Charles Wallace Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 03||Noemi||[[Michael Bugelli]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 04||L-Ispanjol||[[David Agius (bandmaster)]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 05||Adrian & Lucianne||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 06||S.S. Alfio, Cirino & Filadelfo||[[Sebastian Camilleri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 07||Marija||[[Joseph Sammut]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 08||It-Tieni Suċċess fil-Gara Mużikali||[[Emmanuel Brincat]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 09||Ferħ u Allegrija Mal-Banda Żabbarija||[[Paul Sammut]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 10||Tal-Lia||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 11||Suċċess fi Sqallija||[[Peter Paul Ciantar]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 12||Tre Castagni||[[Ronnie Debattista]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 13||Fonzu u Peppina||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 14||L-Ewwel Banda Żabbarija fi Sqallija||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]] |
Latest revision as of 04:07, 26 March 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
02 | Għeluq 40 sena ta' l-Inkrunazzjoni | Charles Wallace Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
03 | Noemi | Michael Bugelli | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
04 | L-Ispanjol | David Agius (bandmaster) | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
05 | Adrian & Lucianne | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
06 | S.S. Alfio, Cirino & Filadelfo | Sebastian Camilleri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
07 | Marija | Joseph Sammut | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
08 | It-Tieni Suċċess fil-Gara Mużikali | Emmanuel Brincat | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
Side 'B' | ||||||
09 | Ferħ u Allegrija Mal-Banda Żabbarija | Paul Sammut | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
10 | Tal-Lia | Emmanuel Bugeja | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
11 | Suċċess fi Sqallija | Peter Paul Ciantar | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
12 | Tre Castagni | Ronnie Debattista | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
13 | Fonzu u Peppina | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
14 | L-Ewwel Banda Żabbarija fi Sqallija | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
15 | Innu tal-Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |