Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024) |
(Included Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024) |
||
(42 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| 01||[[Valletta]]||[[Soċjeta Filarmonika King's Own]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - (1874) - (2024) fl-Anniversarju tal-150 Sena - Il-Filarmonika King's Own]]||03.02.2024||Marċi Brijużi | | 01||[[Valletta]]||[[Soċjeta Filarmonika King's Own]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - (1874) - (2024) fl-Anniversarju tal-150 Sena - Il-Filarmonika King's Own]]||03.02.2024||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 02||[[Valletta]]||[[Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' tlett Cd's b' Aqwa Marċi Brijużi - 150 Anniversarju (1874 - 2024) - Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||03.02.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 03||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' Marċi Festivi (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 04||[[Floriana]]||[[Vilhena Band Club]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażjoni Tal-150 Anniversarju mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Vilhena (1874-2024)]]||03.04.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 16: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| 02||[[Birgu]] ([[L-Oratorju tal-Kurċifiss]])||Mro.[[Antoine Mercieca]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Vera Ikona (2024) - Marċi ta' Mro. Antoine Mercieca (2024)]]||17.02.2024||Marċi Funebri | | 02||[[Birgu]] ([[L-Oratorju tal-Kurċifiss]])||Mro.[[Antoine Mercieca]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Vera Ikona (2024) - Marċi ta' Mro. Antoine Mercieca (2024)]]||17.02.2024||Marċi Funebri | ||
|- | |||
| 03||[[Bormla]] ([[Palazzo Paolino Vassallo]]) [[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||Mro.[[Etienne Spiteri]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Dejjem F'Qalbna (2024) - Marċi ta' Mro. Etienne Spiteri (2024)]]||18.02.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 04||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Ġabra ta' Marċi Funebri (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 04||[[Valletta]]||[[Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - 150 Sena Teċċellenza (1874 - 2024) - Mis-Società Filarmonica Nazionale La Valette - (2024)]]||09.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 05||[[Ħal-Luqa]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Sanguis Christi - Għaqda Mużikali Sant' Andrija - (2024)]]||11.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! No !! Villages !! Band Clubs or Others !! Name of USB !! Date Issue !! Type | |||
|- | |||
| 01||[[Il-Birgu]] (Youth Center)||[[Soċjeta Mużikali Banda Vittoriosana San Lawrenz]]||[[Kollezzjoni ta' 24 Silta Mużikali - Innijiet u Antifoni Lawrenzjani - Bis-sehem tal-Bandisti u Allievi tal-Banda Vittoriosana San Lawrenz (2024)]]||24.02.2024||Innijiet u Antifoni | |||
|- | |||
| 02||[[Ħal Qormi]]||[[Anici Band and Social Club]]||[[Kollezzjoni ta' 15 il-Cassettes u Cds' li ħarġu matul is-snin b'marċi Funebri u Valżi (2024)]]||25.02.2024||Marċi Funebri u Valżi | |||
|- | |||
| 03||[[Ħal Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]]||[[Kollezzjoni ta' 6 Cassettes li ħarġu matul is-snin b'Marċi Funebri b'(Vol.6) (1996) u (Vol.11) (2008)]]||02.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 04||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' Marċi Festivi (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 05||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Ġabra ta' Marċi Funebri (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 06||[[Valletta]]||[[Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - 150 Sena Teċċellenza (1874 - 2024) - Mis-Società Filarmonica Nazionale La Valette - (2024)]]||09.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 07||[[Ħal-Luqa]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Sanguis Christi - Għaqda Mużikali Sant' Andrija - (2024)]]||11.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 08||[[Floriana]]||[[Vilhena Band Club]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażjoni Tal-150 Anniversarju mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Vilhena (1874-2024)]]||03.04.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Oħrajn == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! '''No''' !! '''Villages''' !! '''Band Clubs or Others''' !! '''Name of CD''' !! '''Date Issue''' !! '''Type''' | |||
|- | |||
| 01||[[Il-Ħamrun]]||[[Diversi Mużiċisti]]||[[L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024)]]||15.03.2024|| Innijiet Reliġjużi | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Working Lists]] | [[Category:Working Lists]] | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta & Gozo by year]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta & Gozo by year]] | ||
[[Category:2024 CD releases by band clubs in Malta]] | [[Category:2024 CD releases by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:2024 USB releases by band clubs in Malta]] |
Revision as of 15:55, 3 April 2024
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2024.
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Valletta | Soċjeta Filarmonika King's Own | Festive Marches - Marċi Brijużi - (1874) - (2024) fl-Anniversarju tal-150 Sena - Il-Filarmonika King's Own | 03.02.2024 | Marċi Brijużi |
02 | Valletta | Società Filarmonica Nazionale La Valette | Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' tlett Cd's b' Aqwa Marċi Brijużi - 150 Anniversarju (1874 - 2024) - Società Filarmonica Nazionale La Valette | 03.02.2024 | Marċi Brijużi |
03 | Ħal Għaxaq | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' Marċi Festivi (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq) | 03.03.2024 | Marċi Brijużi |
04 | Floriana | Vilhena Band Club | Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażjoni Tal-150 Anniversarju mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Vilhena (1874-2024) | 03.04.2024 | Marċi Brijużi |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of CD | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Il-Ħamrun | Diversi Mużiċisti | L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024) | 15.03.2024 | Innijiet Reliġjużi |