Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Ta' L-Imsieraħ Vol.2 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1991)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Ta' L-Imsieraħ Vol.2 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1991)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Ta' L-Imsieraħ Vol.2 - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1991)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Natalino Carl||[[Joseph Vella|Mro. Joseph Vella]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||Come On The Stripes||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 03||Aleyon III||[[Mario Azzopardi|Mro. Mario Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 04||Osvaldo Ben Hour||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizz]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 05||Robert Emerson||[[John Ivan Borg|Mro. John Ivan Borg]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 06||Samuel||[[Carmelo Mallia|Mro. Carmelo Mallia]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 07||Nisa Dilettanti 1991||[[Joseph Boffa Jr.|Mro. Joseph Boffa Jr.]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 08||Bo Bo||[[Doris Scerri Worley|Mro. Doris Scerri Worley]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 09||Fr. Joe Mallia||[[Alfred Calleja|Mro. Alfred Calleja]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 10||David ||[[Emmanuel Spagnol|Mro. Emmanuel Spagnol]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 11||Toni l-Pisirell||[[David Caruana|Mro. David Caruana]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 12||Laser||[[Paul Schembri|Mro. Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 13||Manwel||[[Raymond Sciberras|Mro. Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 14||Queen's||[[Freddie Mizzi|Mro. Freddie Mizzi]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda San Ġwann||Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1991 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:42, 9 June 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Natalino Carl | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
02 | Come On The Stripes | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
03 | Aleyon III | Mro. Mario Azzopardi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
04 | Osvaldo Ben Hour | Mro. Archibald Mizz | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
05 | Robert Emerson | Mro. John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
06 | Samuel | Mro. Carmelo Mallia | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
07 | Nisa Dilettanti 1991 | Mro. Joseph Boffa Jr. | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
08 | Bo Bo | Mro. Doris Scerri Worley | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
09 | Fr. Joe Mallia | Mro. Alfred Calleja | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
10 | David | Mro. Emmanuel Spagnol | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
11 | Toni l-Pisirell | Mro. David Caruana | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
12 | Laser | Mro. Paul Schembri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
13 | Manwel | Mro. Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
14 | Queen's | Mro. Freddie Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |
15 | Innu tal-Banda San Ġwann | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1991 |