Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023"
Jump to navigation
Jump to search
(→Oħrajn) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2023) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
| 08||[[Valletta]]||[[Soċjeta Filarmonika King's Own]]||[[Marċi Funebri 2023]]||25.03.2023||Marċi Funebri | | 08||[[Valletta]]||[[Soċjeta Filarmonika King's Own]]||[[Marċi Funebri 2023]]||25.03.2023||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 09||[[Birżebbuġia]]||[[Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - (2023)]]||27.03.2023||Marċi Funebri | | 09||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali Santa Marija Ħal Għaxaq]]||[[Marċi Funebri 2023]]||26.03.2023||Marċi Funebri | ||
|- | |||
| 10||[[Birżebbuġia]]||[[Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - (2023)]]||27.03.2023||Marċi Funebri | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 12:36, 25 March 2023
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2023.
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Valletta | Società Filarmonica Nazionale La Valette | Festive Marches - Marċi Brijuzi - ta' Vincenzo Ciappara (2023) - Mis-Società Filarmonica Nazionale La Valette | 24.01.2019 | Marċi Brijużi |
02 | Valletta | Società Filarmonica Nazionale La Valette | Festive Marches - Marċi Brijuzi - ta' Archibald Mizzi (2023) - Mis-Società Filarmonica Nazionale La Valette | 24.01.2019 | Marċi Brijużi |
03 | Valletta | Società Filarmonica Nazionale La Valette | Festive Marches - Marċi Brijuzi - ta' sena 1998 (2023) - Mis-Società Filarmonica Nazionale La Valette | 24.01.2019 | Marċi Brijużi |
04 | Rabat | Pawlu Chetcuti ċ-Ċosi,Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Festive Marches - Marċi Brijużi - Qalb Ġużeppina - Marċi Brijużi mill-Pinna ta' Pawlu Chetcuti (2023) | 12.03.2023 | Marċi Brijużi |
05 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Festive Marches - Marċi Brijużi - (2023) | 27.03.2023 | Marċi Brijużi |
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of Cd's | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Żejtun | Għaqda Banda Żejtun | Nostalija Karnivaleska - Marċi Grottestki (Vol.01) (2023) - Mill-Għaqda Banda Żejtun | 07.02.2023 | Mużika għal Karnival |
02 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Hymmis Marches - Innijiet - (2023) | 27.03.2023 | Innijiet |
03 | Birżebbuġia | Soċjeta Filarmonika San Pietru Banda Birżebbuġa | Oratorio - Divo Petro - Oratorju - Divo Petro - (2023) | 27.03.2023 | Oratorju |