Difference between revisions of "Marċi Brijjużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2006)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Marċi Brijjużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2006)) |
(Arranged Page: Marċi Brijjużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant' Elena, Birkirkara (2006)) |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marc Sant'Elena||[[ | | 01||Innu Marc Sant'Elena||[[ John Ivan Borg]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Vanni Farrugia]]||2006 | ||
|- | |- | ||
| 02||Kumm.Armar u Żgħażagħ Elenjani||[[ | | 02||Kumm.Armar u Żgħażagħ Elenjani||[[Joseph Vella]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 03||Meltru||[[ | | 03||Meltru||[[ David Agius]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 04||Ġużeppi||[[ | | 04||Ġużeppi||[[Charles Mizzi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 05||Ta' Pina||[[ | | 05||Ta' Pina||[[Tony Carbonaro]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 06||Ħbieb ta' Veru||[[ | | 06||Ħbieb ta' Veru||[[Joseph Lia]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 07||Ta' Ġomu|| | | 07||Ta' Ġomu||John Ivan Borg||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 08|| Karmnu l-Gingell||[[ | | 08|| Karmnu l-Gingell||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 09||Lara and Rosella||[[ | | 09||Lara and Rosella||[[Raymond Zammit]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 10||Stella||[[ | | 10||Stella||[[Orazio Cachia]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 11||Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena||[[ | | 11||Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena||[[Anġelo Pullicino]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 12||Michelanġelo||[[ | | 12||Michelanġelo||[[Joseph Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 13||18th August 1956||[[ | | 13||18th August 1956||[[Ġiuseppi Busuttil]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 14||Żaren u Lieni tal-Awstralia||[[ | | 14||Żaren u Lieni tal-Awstralia||[[John Mamo]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
| 15||Mr.Nipsnovak|| | | 15||Mr.Nipsnovak||Joseph Vella||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
'''Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Cd.No.2. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant'Elena, Birkirkara (2006)''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 01|| ||[[Raymond Sciberras]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena]]||[[Vanni Farrugia]]||2006 | |||
|- | |||
| 02||Inno Marcia a Sant'Elena||[[ Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 03||It-18 ta' Awwissu||[[Ġiuseppi Busuttil]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 04||Imperatriċi Augusta||[[Ġiuseppi Camilleri]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 05||Nobilissima Femmina||[[Fr. David Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 06||In Hoc Signo Vinces||Ġiuseppi Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 07||Innu Marcia Sant'Elena 1985||[[Clemente Sciberras]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 08||San Costantino||[[Joseph Vella]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 09||Omaggio all' Imperatrice di Roma||[[Charles Mizzi]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 10||Reġina ta' Birkirkara||Ġiuseppi Camilleri||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 11|| La Gloria di Elena||[[Salvatore Mallia]]||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 12||Innu lil Ġawhra ta' Birkirkara||Charles Mizzi||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
| 13||Innu tal-Banda Sant'Elena||Ġiuseppe Busuttil||Għaqda Mużikali Sant' Elena||Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena||Vanni Farrugia||2006 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Elena]] |
Latest revision as of 02:46, 19 August 2020
Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Cd.No.1. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant'Elena, Birkirkara (2006)
Marċi Brijużi - Marċi Brijużi - Cd.No.2. Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena - Festa 2006 - Mill-Banda - Għaqda Mużikali Sant'Elena, Birkirkara (2006)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marc Sant'Elena | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
02 | Kumm.Armar u Żgħażagħ Elenjani | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
03 | Meltru | David Agius | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
04 | Ġużeppi | Charles Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
05 | Ta' Pina | Tony Carbonaro | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
06 | Ħbieb ta' Veru | Joseph Lia | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
07 | Ta' Ġomu | John Ivan Borg | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
08 | Karmnu l-Gingell | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
09 | Lara and Rosella | Raymond Zammit | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
10 | Stella | Orazio Cachia | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
11 | Bagristi Qalbiena ta' Santa Liena | Anġelo Pullicino | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
12 | Michelanġelo | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
13 | 18th August 1956 | Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
14 | Żaren u Lieni tal-Awstralia | John Mamo | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
15 | Mr.Nipsnovak | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 | |
02 | Inno Marcia a Sant'Elena | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
03 | It-18 ta' Awwissu | Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
04 | Imperatriċi Augusta | Ġiuseppi Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
05 | Nobilissima Femmina | Fr. David Azzopardi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
06 | In Hoc Signo Vinces | Ġiuseppi Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
07 | Innu Marcia Sant'Elena 1985 | Clemente Sciberras | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
08 | San Costantino | Joseph Vella | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
09 | Omaggio all' Imperatrice di Roma | Charles Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
10 | Reġina ta' Birkirkara | Ġiuseppi Camilleri | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
11 | La Gloria di Elena | Salvatore Mallia | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
12 | Innu lil Ġawhra ta' Birkirkara | Charles Mizzi | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |
13 | Innu tal-Banda Sant'Elena | Ġiuseppe Busuttil | Għaqda Mużikali Sant' Elena | Sala Għaqda Mużikali Sant' Elena | Vanni Farrugia | 2006 |