Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tifħira li Tixraq - Mill-Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira (2016)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tifħira li Tixraq - Mill-Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira (2016)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tifħira li Tixraq - Mill-Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira (2016)) |
||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ Banda Mount Carmel||[[George Debono]]||[[Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira]]||[[Skola Primarja Birżebbuġia]]||[[Vanni Farrugia]]||2016 | |||
|- | |||
| 02||Għaxar Snin President ||George Debono||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 03||Vice President||[[Andrew Calleja]]||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 04||L-Għaqda Tagħna||[[Karin Grech]]||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 05||Lill-Karmelitani||[[Carm G Borg]]||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 06||Up The Maroons||Carm G Borg||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 07||Balfredozan||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 08||Ontario||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 09||Granada||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 10||Innu tal-Banda||Carm G Borg||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
| 11||Tifħira li Tixraq *||George Debono||Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira||Skola Primarja Birżebbuġia||Vanni Farrugia||2016 | |||
|- | |||
|} | |||
* Versi ta' [[Anselm Sciberras]] | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira]] | |||
[[Category:2006 Cds releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 03:59, 10 February 2024
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Marċ Banda Mount Carmel | George Debono | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
02 | Għaxar Snin President | George Debono | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
03 | Vice President | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
04 | L-Għaqda Tagħna | Karin Grech | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
05 | Lill-Karmelitani | Carm G Borg | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
06 | Up The Maroons | Carm G Borg | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
07 | Balfredozan | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
08 | Ontario | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
09 | Granada | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
10 | Innu tal-Banda | Carm G Borg | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
11 | Tifħira li Tixraq * | George Debono | Għaqda Mużikali Mount Carmel Gżira | Skola Primarja Birżebbuġia | Vanni Farrugia | 2016 |
- Versi ta' Anselm Sciberras