Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (1995)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (1995)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (1995)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |||
| No||Marches||Composer||Productions||Recording Studio||Recording Engineer||Year | |||
|- | |||
| 01||Omma Beltna (Innu Popolari)||[[Raymond Sciberras]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1995 | |||
|- | |||
| 02||Mary Grace||Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 03||Brutus||[[George Debono]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 04||Ċentru 19 ta' Novembru , 1944||[[Ronnie Pisani]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 05||President Bormliz||[[Raymond Cremona]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Domlor||[[Vincent Bonnici]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 07||Wiġi S-Segretarju||[[Etienne Spiteri]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 08||Kelly 95||[[Carmelo Vella]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 09||Tal-Beauty Spot||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marċ Lill-Kunċiżżjoni||[[Vincenzio Ciappara]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1995 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 13:33, 24 August 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Omma Beltna (Innu Popolari) | Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
02 | Mary Grace | Raymond Sciberras]] | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
03 | Brutus | George Debono | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
04 | Ċentru 19 ta' Novembru , 1944 | Ronnie Pisani | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
05 | President Bormliz | Raymond Cremona | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
Side 'B' | ||||||
06 | Domlor | Vincent Bonnici | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
07 | Wiġi S-Segretarju | Etienne Spiteri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
08 | Kelly 95 | Carmelo Vella | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
09 | Tal-Beauty Spot | Archibald Mizzi | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |
10 | Innu Marċ Lill-Kunċiżżjoni | Vincenzio Ciappara | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1995 |