Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi għall-Festa ta' Corpus Domini u San Pawl - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi għall-Festa ta' Corpus Domini u San Pawl - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2004)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi għall-Festa ta' Corpus Domini u San Pawl - Mis-Soċjeta San Pawl Banda Konti Ruġġieru (2004)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Inno Conte Ruggiero||[[Giuseppe Vitaliti]]||[[Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero]] Rabat||[[VF Recording Studios]]||[[Vanni Farrugia]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Rebbieħ||[[Joseph Vella]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 03||Tonio u Lilian||Joseph Vella||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 04||Welcome The Royal Family||[[Joseph Azzopardi]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 05||Lumen Gentium||[[Doris Coleiro]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 06||Ħamsi nSena Żgħażagħa ||[[Joseph Muscat]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 07||Annalise||[[Philip Schembri]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 08||30th. Anniversary||Joseph Vella||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 09||Biljardisti Rabtin||[[Vincenzo Ciappara]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 10||Lisbona||Joseph Azzopardi||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 11||Francis u Margaret||[[Carmelo Borg]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 12||Nikita||[[Salvu Giordimaina]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 13||Apollo II||[[P Debono]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 14||Malta||Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 15||Innu lill-Appostlu Missierna San Pawl||Vincenzo Ciappara||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 16||Marcia San Paolo||[[Cardenio Botti]]||Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat||VF Recording Studios||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 07:58, 24 December 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Inno Conte Ruggiero | Giuseppe Vitaliti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
02 | Rebbieħ | Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
03 | Tonio u Lilian | Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
04 | Welcome The Royal Family | Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
05 | Lumen Gentium | Doris Coleiro | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
06 | Ħamsi nSena Żgħażagħa | Joseph Muscat | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
07 | Annalise | Philip Schembri | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
08 | 30th. Anniversary | Joseph Vella | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
09 | Biljardisti Rabtin | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
10 | Lisbona | Joseph Azzopardi | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
11 | Francis u Margaret | Carmelo Borg | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
12 | Nikita | Salvu Giordimaina | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
13 | Apollo II | P Debono | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
14 | Malta | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
15 | Innu lill-Appostlu Missierna San Pawl | Vincenzo Ciappara | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 | |
16 | Marcia San Paolo | Cardenio Botti | Każin San Pawl Banda Konti Ruġġiero Rabat | VF Recording Studios | Vanni Farrugia | 2004 |