Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Ġodda (1990) - Għaqda Mużikali Sant' Andrija Ħal-Luqa (1990)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Ġodda (1990) - Għaqda Mużikali Sant' Andrija Ħal-Luqa (1990)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Sett ta' Marċi Ġodda (1990) - Għaqda Mużikali Sant' Andrija Ħal-Luqa (1990)) |
||
(8 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Technical Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Marċ Lill-Malta Guerriera||[[Vincenzo Caruana]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||[[Peter Vassallo]]||1990 | |||
|- | |||
| 02||Planka||[[Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 03||Mary Grace||[[Andrew Calleja]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 04||Irene||[[Carmelo Caruana (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 05||Josephine||[[John Calleja]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 06||Orieloc||[[John Coleiro]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Ben-Bidstrup||[[Francis Fava]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 08||Għalina||[[Alexander Serge]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 09||Andrea||[[Espedito Deguara]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 10||Deborah||Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 11||Innu Marċ Lill-Banda Sant' Andrija||Paul Schembri||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda Sant'Andrija||[[Antonio Miruzzi]]||Għaqda Mużikali Sant' Andrija||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||Peter Vassallo||1990 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali Sant' Andrija]] |
Latest revision as of 07:24, 12 March 2021
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Technical Engineer | Year |
01 | Innu Marċ Lill-Malta Guerriera | Vincenzo Caruana | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
02 | Planka | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
03 | Mary Grace | Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
04 | Irene | Carmelo Caruana (bandmaster) | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
05 | Josephine | John Calleja | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
06 | Orieloc | John Coleiro | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
Side 'B' | |||||||
07 | Ben-Bidstrup | Francis Fava | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
08 | Għalina | Alexander Serge | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
09 | Andrea | Espedito Deguara | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
10 | Deborah | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
11 | Innu Marċ Lill-Banda Sant' Andrija | Paul Schembri | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |
12 | Innu tal-Banda Sant'Andrija | Antonio Miruzzi | Għaqda Mużikali Sant' Andrija | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | Peter Vassallo | 1990 |