Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Popolari - 2004 - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2004)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Popolari - 2004 - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2004)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Popolari - 2004 - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2004)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Reġina tal-Karmelu||[[Angelo Pullicino]]||[[Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq]]||[[Sala F . Bugeja]], [[Żurrieq]]||[[Vanni Farrugia]]||2004 | |||
|- | |||
| 02||Faċċata Kolossali||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 03||Crm Fest|| [[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 04||Josephine||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 05||Semper Virens||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 06||Ħbieb Għal Dejjem||Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 07||Improvisation||[[Joseph Abela Scolaro]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 08||El Sabor Espanol||[[Anthony Camilleri]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 09||Vallef Of Roses||[[John Mamo]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 10||The Victorins||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 11||Come on the Stripes||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 12||Emperor||Emmanuel Bugeja||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 13||Klassi Għalina||Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
| 14||Omaggio Alla Banda Queen Victoria||Emmanuel Bugeja||Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2004 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:11, 21 January 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Reġina tal-Karmelu | Angelo Pullicino | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F . Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
02 | Faċċata Kolossali | Alfred Farrugia (bandmaster) | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
03 | Crm Fest | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
04 | Josephine | Luigi Bongailas | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
05 | Semper Virens | Adeodato Gatt | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
06 | Ħbieb Għal Dejjem | Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
07 | Improvisation | Joseph Abela Scolaro | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
08 | El Sabor Espanol | Anthony Camilleri | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
09 | Vallef Of Roses | John Mamo | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
10 | The Victorins | Andrew Coleiro | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
11 | Come on the Stripes | Anthony Aquilina | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
12 | Emperor | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
13 | Klassi Għalina | Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |
14 | Omaggio Alla Banda Queen Victoria | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2004 |