Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1999)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1999)) |
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1999)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari (1920)||[[Giuseppe Caruana]]||[[Għaqda Każin Banda San Filep]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1999 | |||
|- | |||
| 02||Angela||[[John Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 03||Fiorentina||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 04||Lalyana||[[John Mamo]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 05||Golden Jubilee||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 06||Sorrento||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 07||Salvu l-Kitta||[[Michael Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Altar Of Roses||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 09||Hilary||[[Amante Attard]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 10||The Green Palace||[[Joe Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 11||San Filep (1976)||[[Maria Lourdes Bonnici]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 12||Lir-Rebbieħ T'Aġġira||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
| 13||Innu Tal-Banda (1928)||Adeodato Gatt||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1999 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 05:14, 2 September 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari (1920) | Giuseppe Caruana | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
02 | Angela | John Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
03 | Fiorentina | Anthony Aquilina | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
04 | Lalyana | John Mamo | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
05 | Golden Jubilee | Emmanuel Bugeja | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
06 | Sorrento | Andrew Coleiro | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
07 | Salvu l-Kitta | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
Side 'B' | ||||||
08 | Altar Of Roses | Luigi Bongailas | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
09 | Hilary | Amante Attard | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
10 | The Green Palace | Joe Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
11 | San Filep (1976) | Maria Lourdes Bonnici | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
12 | Lir-Rebbieħ T'Aġġira | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |
13 | Innu Tal-Banda (1928) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1999 |