Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Inawgurazzjoni tal-Ewwel Banda tal-Fgura A.D. - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 01) (1985)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Inawgurazzjoni tal-Ewwel Banda tal-Fgura A.D. - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 01) (1985)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Inawgurazzjoni tal-Ewwel Banda tal-Fgura A.D. - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 01) (1985)) |
||
(16 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | {| class="wikitable sortable" name="Name of Cd's" | ||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Sound Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Sound Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tislima Lil Madonna Tal-Karmnu||[[ | | 01||Innu Tislima Lil Madonna Tal-Karmnu||[[Anthony Cassar]]||[[Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||[[Peter Vassallo]]||1985 | ||
|- | |- | ||
| 02||Lourdes|| | | 02||Lourdes||Anthony Cassar||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 03||Santiago Di Cuba||[[ | | 03||Santiago Di Cuba||[[Joseph Abela Scolaro]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 04||Ta' | | 04||Ta' Cassia||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 05||Honoraby President J. Boffa||[[ | | 05||Honoraby President J. Boffa||[[Joseph Boffa Jnr.]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 06|| | | 06||Viva ll-Patruna||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 07||Ferħanin||[[ | | 07||Ferħanin||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| Side 'B' | | '''Side 'B'''' | ||
|- | |- | ||
| 08||Our Honoraby Director||[[ | | 08||Our Honoraby Director||[[Carmelo Caruana (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 09||Tal-Cowboys|| | | 09||Tal-Cowboys||Andrew Coleiro||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 10||El Cordobes||[[ | | 10||El Cordobes||[[John Theuma]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 11||Lis-Surmast | | 11||Lis-Surmast Anthony Cassar||[[John Mamo]]||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 12||Paul Carm|| | | 12||Paul Carm||Anthony Cassar||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 13||Josmar|| | | 13||Josmar||Anthony Cassar||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
| 14||Innu Tal-Banda Ġawhra Tal-Karmelu|| | | 14||Innu Tal-Banda Ġawhra Tal-Karmelu||Anthony Cassar||Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)||Boffa Studio||Joseph Boffa Jr.||Peter Vassallo||1985 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[File:Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Inawgurazzjoni tal-Ewwel Banda tal-Fgura A.D. - Mill-Banda Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) (Vol. 01) (1985) cassette jacket.jpg|800px|frameless|center]] | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura)]] | |||
[[Category:1985 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 17:45, 7 February 2024
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Sound Engineer | Year |
01 | Innu Tislima Lil Madonna Tal-Karmnu | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
02 | Lourdes | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
03 | Santiago Di Cuba | Joseph Abela Scolaro | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
04 | Ta' Cassia | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
05 | Honoraby President J. Boffa | Joseph Boffa Jnr. | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
06 | Viva ll-Patruna | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
07 | Ferħanin | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
Side 'B' | |||||||
08 | Our Honoraby Director | Carmelo Caruana (bandmaster) | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
09 | Tal-Cowboys | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
10 | El Cordobes | John Theuma | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
11 | Lis-Surmast Anthony Cassar | John Mamo | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
12 | Paul Carm | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
13 | Josmar | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |
14 | Innu Tal-Banda Ġawhra Tal-Karmelu | Anthony Cassar | Għaqda Mużikali u Soċjali Madonna tal-Karmnu (Fgura) | Boffa Studio | Joseph Boffa Jr. | Peter Vassallo | 1985 |