Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 90 Sena mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Sliema (2013)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 90 Sena mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Sliema (2013)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 90 Sena mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Sliema (2013)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Sponsor'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolarri - 'Viva Dejjem'||[[Domenico Quercetti]]||[[Soċjeta Filarmonika Sliema]]||[[Cultural Performance Hall]] [[Sliema]]||[[Vanni Farrugia]]||||2003 | |||
|- | |||
| 02||A.D. 1923||[[Sigmund Mifsud]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Jesmond Vella||2003 | |||
|- | |||
| 03||90 Sena Suċċessi||[[Lesley Tanone]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Josef Vella / Kevin Grech||2003 | |||
|- | |||
| 04||Happy Trumpets||[[Ronnie Pisani]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Ronnie Pisani||2003 | |||
|- | |||
| 05||90th Anniversary||[[Joseph Muscat]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Tony Pace / Mary Scerri||2003 | |||
|- | |||
| 06||Awguri lill-Banda Sliema||[[William Debattista]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Kummissjoni Żgħażagħ||2003 | |||
|- | |||
| 07||Is-Surmast il-Ġdid||[[Aurelio Belli]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Anton Debono||2003 | |||
|- | |||
| 08||L-Arkivju l-Ġdid||[[Ronnie Debattista]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Mark A Borg / Alfred Pulis||2003 | |||
|- | |||
| 09||Celer Ad Oras Surgo||[Joseph Galea]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Simon Mallia / [[Philip Vrella]]||2003 | |||
|- | |||
| 10||90 Glorius Years||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Gino Coleiro||2003 | |||
|- | |||
| 11||Golden Jubilee (1923 - 1973)||Capt. [[Joseph Buttigieg]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Għaqsa tan-Nar|| | |||
|- | |||
| 12||Il-Bandiera tal-President||[[Joseph Agius]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||Kummissjoni Festi||2003 | |||
|- | |||
| 13||Innu Marċ 'Sacro Cuor'||[[Lino Sammut]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||||2003 | |||
|- | |||
| 14||Inno Banda 'Sliema'||[[Cardenio Botti]]||Soċjeta Filarmonika Sliema||Cultural Performance Hall, Sliema||Vanni Farrugia||||2003 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:42, 16 March 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Sponsor | Year |
01 | Innu Popolarri - 'Viva Dejjem' | Domenico Quercetti | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall Sliema | Vanni Farrugia | 2003 | |
02 | A.D. 1923 | Sigmund Mifsud | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Jesmond Vella | 2003 |
03 | 90 Sena Suċċessi | Lesley Tanone | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Josef Vella / Kevin Grech | 2003 |
04 | Happy Trumpets | Ronnie Pisani | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Ronnie Pisani | 2003 |
05 | 90th Anniversary | Joseph Muscat | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Tony Pace / Mary Scerri | 2003 |
06 | Awguri lill-Banda Sliema | William Debattista | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Kummissjoni Żgħażagħ | 2003 |
07 | Is-Surmast il-Ġdid | Aurelio Belli | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Anton Debono | 2003 |
08 | L-Arkivju l-Ġdid | Ronnie Debattista | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Mark A Borg / Alfred Pulis | 2003 |
09 | Celer Ad Oras Surgo | [Joseph Galea]] | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Simon Mallia / Philip Vrella | 2003 |
10 | 90 Glorius Years | Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Gino Coleiro | 2003 |
11 | Golden Jubilee (1923 - 1973) | Capt. Joseph Buttigieg | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Għaqsa tan-Nar | |
12 | Il-Bandiera tal-President | Joseph Agius | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | Kummissjoni Festi | 2003 |
13 | Innu Marċ 'Sacro Cuor' | Lino Sammut | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | 2003 | |
14 | Inno Banda 'Sliema' | Cardenio Botti | Soċjeta Filarmonika Sliema | Cultural Performance Hall, Sliema | Vanni Farrugia | 2003 |