Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - 17-il Sena ta' Ħidma Vol. 5 (2002) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2002)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 17-il Sena ta' Ħidma Vol. 5 (2002) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2002)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - 17-il Sena ta' Ħidma Vol. 5 (2002) - Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (2002)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu tal-Banda San Ġwann||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2002 | |||
|- | |||
| 02||Ċiċinta||[[Joseph Vella|Mro. Joseph Vella]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 03||Cher||[[Cherylie Grech|Mro. Cherylie Grech]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 04||Alfvic||[[Aaron Borg|Mro. Aaron Borg]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 05||Kumitat Nisa 2001||[[Ivan John Borg|Mro. Ivan John Borg]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 06||Mark tal-Carina||[[Andrew Calleja|Mro. Andrew Calleja]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 07||Polly u Kurt Farrugia||[[Michael Bugelli |Mro. Michael Bugelli]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 08||La Ciliegia||[[Twanny Borg |Mro. Twanny Borg]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 09||Victory Et Como||[[Charles Mizzi|Mro. Charles Mizzi]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 10||Isfar u Blu||[[Francis Zammit|Mro. Francis Zammit]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 11||Giordani||[[Raymond Fenech|Mro. Raymond Fenech]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
| 12||Agrigento||[[Andrew Coleiro|Mro. Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2002 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 17:56, 9 June 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu tal-Banda San Ġwann | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
02 | Ċiċinta | Mro. Joseph Vella | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
03 | Cher | Mro. Cherylie Grech | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
04 | Alfvic | Mro. Aaron Borg | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
05 | Kumitat Nisa 2001 | Mro. Ivan John Borg | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
06 | Mark tal-Carina | Mro. Andrew Calleja | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
07 | Polly u Kurt Farrugia | Mro. Michael Bugelli | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
08 | La Ciliegia | Mro. Twanny Borg | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
09 | Victory Et Como | Mro. Charles Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
10 | Isfar u Blu | Mro. Francis Zammit | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
11 | Giordani | Mro. Raymond Fenech | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |
12 | Agrigento | Mro. Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2002 |