Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)"
Jump to navigation
Jump to search
(Inclued Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Soċjeta' Mużikali San Ġużepp Ħamrun (2002)) |
||
(10 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
Line 6: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Tal-Banda San Ġużepp||[[Willie Attard]]||[[Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||2002 | |||
|- | |||
| 02||Matthias||[[John Ivan Borg]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 03||F. C. Internazionale||[[Edwin Pace]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 05||EmmDor||[[Justin Martin]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 06||Simon & Simon||[[Orazio Cachia]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 07||Lil Dun Ġużepp Cachia||[[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |||
| 08||Miriam||[[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 09||Rodianne & Caroline tal-Miskina||[[Vincent Bonnici]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 10||Tal-Mueller||[[Silvio Vella]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 11||Josephine Zammit Cordina fl-Awstralja||[[Joe Muscat]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 12||Kayla||[[Michael Adami]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 13||Xerrdu l-Ferħ - Innu Popolari lil San Gejtanu||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ San Gejtanu||Willie Attard||Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun||Boffa Studios||Joseph Boffa Jr.||2002 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun]] | |||
[[Category:2002 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 01:14, 11 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Tal-Banda San Ġużepp | Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
02 | Matthias | John Ivan Borg | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
03 | F. C. Internazionale | Edwin Pace | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
05 | EmmDor | Justin Martin | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
06 | Simon & Simon | Orazio Cachia | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
07 | Lil Dun Ġużepp Cachia | Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
Side 'B' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
08 | Miriam | Andrew Coleiro | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
09 | Rodianne & Caroline tal-Miskina | Vincent Bonnici | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
10 | Tal-Mueller | Silvio Vella | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
11 | Josephine Zammit Cordina fl-Awstralja | Joe Muscat | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
12 | Kayla | Michael Adami | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
13 | Xerrdu l-Ferħ - Innu Popolari lil San Gejtanu | Anton Muscat Azzopardi | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |
14 | Innu Marċ San Gejtanu | Willie Attard | Soċjeta Mużikali San Ġużepp Ħamrun | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 2002 |