Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1989)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1989)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Banda San Gejtanu Ħamrun (1989)) |
||
(9 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari Lil San Gejtanu||[[Anton Muscat Azzopardi]]||[[Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun]]||[[Smash Studios]]||[[Joe Baldacchion]]||1989 | |||
|- | |||
| 02||The Triplest||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 03||Chate Noiv||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 04||Jonathan||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 05||Ophelia||[[Joseph Abela Scolaro]]||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 06||7th August||[[Marie Louise Bonnici]]||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Gaspare||Andrew Coleiro||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 08||Carmen||[[Ronald Pisani]]||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 09||Lindsey Rita||Andrew Coleiro||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 10||Bandiera Ġdida||Andrew Coleiro||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
| 11||Innu Tal-Banda San Gejtano||Joseph Abela Scolaro||Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun||Smash Studios||Joe Baldacchino||1989 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun]] | |||
[[Category:1989 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 06:33, 10 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari Lil San Gejtanu | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchion | 1989 |
02 | The Triplest | Andrew Coleiro | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
03 | Chate Noiv | Anthony Aquilina | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
04 | Jonathan | Raymond Sciberras | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
05 | Ophelia | Joseph Abela Scolaro | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
06 | 7th August | Marie Louise Bonnici | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
Side 'B' | ||||||
07 | Gaspare | Andrew Coleiro | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
08 | Carmen | Ronald Pisani | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
09 | Lindsey Rita | Andrew Coleiro | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
10 | Bandiera Ġdida | Andrew Coleiro | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |
11 | Innu Tal-Banda San Gejtano | Joseph Abela Scolaro | Għaqda tal-Mużika San Gejtanu Ħamrun | Smash Studios | Joe Baldacchino | 1989 |