Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1980)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1980)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp Banda L'Isle Adam - (1980)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Inno San Gużepp||[[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1980 | |||
|- | |||
| 02||San Ġużepp 80||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 03||Marvic||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 04||Jum Mistenni||[[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 05||Kbir u Kawwi||[[Carmelo Caruana (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 06||Innu Marċ 'San Ġużepp'||Anton Muscat Azzopardi||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Blue Horizon||[[Philip Gatt]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 08||St Dominic||[[Joseph Casapinta]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 09||Lilek Kollox Jixraqlek||[[Angelo Pullicino]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 10||Letizia||[[Angelo Pace]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda L'Isle Adam||[[Ġużeppi Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1980 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 16:50, 21 April 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Inno San Gużepp | Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
02 | San Ġużepp 80 | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
03 | Marvic | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
04 | Jum Mistenni | Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
05 | Kbir u Kawwi | Carmelo Caruana (bandmaster) | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
06 | Innu Marċ 'San Ġużepp' | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
Side 'B' | ||||||
07 | Blue Horizon | Philip Gatt | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
08 | St Dominic | Joseph Casapinta | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
09 | Lilek Kollox Jixraqlek | Angelo Pullicino | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
10 | Letizia | Angelo Pace | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |
11 | Innu tal-Banda L'Isle Adam | Ġużeppi Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1980 |