Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Festa San Ġużepp - 150 Sena Patrun Universali - 160 Sena Banda L'Isle Adam - (2020)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijjużi - Festa San Ġużepp - 150 Sena Patrun Universali - 160 Sena Banda L'Isle Adam - (2020)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijjużi - Festa San Ġużepp - 150 Sena Patrun Universali - 160 Sena Banda L'Isle Adam - (2020)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari San Ġużepp||Mro. [[Carlo Diacono]]||[[Għaqda Mużikali L'Isle Adam]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2020 | |||
|- | |||
| 02||150 Sena Patrun Tal-Knisja Universali||Mro. [[Joseph Galea]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 03||Tal-Mirakli||Mro. [[William Debattista]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 04||Platinum||Mro. [[P Chetcuti]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 05||Merħba lis-Surmast il-Ġdid||Mro. [[joseph Chircop]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 06||Liam||Mro. [[Joseph Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 07||Matteo||Mro. [[William J. Dimech]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 08||Natasha||Mro. [[T.Camenzuli]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 09||150 Patronus Universails||Mro. [[David Agius]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 10||Trailblazers||Mro. [[M Farrugia ]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 11||Surmast Ġdid||Mro. [[C Abela]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 12||China Town||Mro. [[John Theuma]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 13||Innu Marċ Insellmulek||Mro. [[C Spiteri]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 14||Innu Marċ San Ġużepp||Mro. [[Antonio Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
| 15||Innu L'Isla Adam||Mro. [[J Stivala]]||Għaqda Mużikali L'Isle Adam||PRO Studios||John Cauchi||2020 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 06:21, 8 March 2020
Festive Marches - Marċi Brijjużi - Festa San Ġużepp - 150 Sena Patrun Universali - 160 Sena Banda L'Isle Adam - (2020)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari San Ġużepp | Mro. Carlo Diacono | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
02 | 150 Sena Patrun Tal-Knisja Universali | Mro. Joseph Galea | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
03 | Tal-Mirakli | Mro. William Debattista | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
04 | Platinum | Mro. P Chetcuti | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
05 | Merħba lis-Surmast il-Ġdid | Mro. joseph Chircop | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
06 | Liam | Mro. Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
07 | Matteo | Mro. William J. Dimech | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
08 | Natasha | Mro. T.Camenzuli | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
09 | 150 Patronus Universails | Mro. David Agius | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
10 | Trailblazers | Mro. M Farrugia | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
11 | Surmast Ġdid | Mro. C Abela | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
12 | China Town | Mro. John Theuma | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
13 | Innu Marċ Insellmulek | Mro. C Spiteri | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
14 | Innu Marċ San Ġużepp | Mro. Antonio Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |
15 | Innu L'Isla Adam | Mro. J Stivala | Għaqda Mużikali L'Isle Adam | PRO Studios | John Cauchi | 2020 |