Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - 150 Sena ta' Storja Kontinwa - (Marċi Brijużi 2015) - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - 150 Sena ta' Storja Kontinwa - (Marċi Brijużi 2015) - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - 150 Sena ta' Storja Kontinwa - (Marċi Brijużi 2015) - Mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||150 Sena Banda Ewlenija||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq]]||[[Sala F . Bugeja]], [[Żurrieq]]||[[Vanni Farrugia]]||2015 | |||
|- | |||
| 02||Carmelitani||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 03||Bernarda||[[John Tanti]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 04||Golden Jublee||[[John Theuma]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 05||Dona Luisa||[[Anthony Camilleri]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 06||Vivat Regina!||[[Mauro Farrugia]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 07||Marcia Militare||[[Carmelo Caruana (bandmaster)]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 08||Andrea||Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 09||Lill-Kummissjoni Banda||[[Rene Camilleri]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 10||150 Glorious Years||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 11||Elton tal-Plimit||Emmanuel Bugeja||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 12||It-Tewmin Kyle u Bjorn||Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria]] |
Latest revision as of 08:41, 21 January 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | 150 Sena Banda Ewlenija | Alfred Farrugia (bandmaster) | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F . Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
02 | Carmelitani | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
03 | Bernarda | John Tanti | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
04 | Golden Jublee | John Theuma | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
05 | Dona Luisa | Anthony Camilleri | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
06 | Vivat Regina! | Mauro Farrugia | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
07 | Marcia Militare | Carmelo Caruana (bandmaster) | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
08 | Andrea | Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
09 | Lill-Kummissjoni Banda | Rene Camilleri | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
10 | 150 Glorious Years | Andrew Coleiro | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
11 | Elton tal-Plimit | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
12 | It-Tewmin Kyle u Bjorn | Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |