Difference between revisions of "Funeral Marches - Marċi Funebri - 150 Sena ta' Storja Kontinwa - (Marċi Funebri 2015) - mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - 150 Sena ta' Storja Kontinwa - (Marċi Funebri 2015) - mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)) |
(Arranged Page: Funeral Marches - Marċi Funebri - 150 Sena ta' Storja Kontinwa - (Marċi Funebri 2015) - mill-Għaqda Karmelitana, Banda Queen Victoria, Żurrieq (2015)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Speranze Eterne||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||[[Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq]]||[[Sala F . Bugeja]], [[Żurrieq]]||[[Vanni Farrugia]]||2015 | |||
|- | |||
| 02||Lill-Membri Mejtin||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 03||Marcia Funebre No.1||[[Cardenio Botti]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 04||Epitafio al' Mro. E. Bugeja||[[Mauro Farrugia]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 05||The Golden Star||[[John Philip Sousa]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 06||Madre Rira||[[Anthony Camilleri]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 07||Piangi e Prega||[[Angelo Pullicino]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 08||Marcia Funebre 'A'||[[Emmanuel Bartoli]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 09||La Madruga||[[Abel Moreno Gomez]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 10||Dictum Factum||Alfred Farrugia||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 11||Lament (Notturno Funebre)||Mauro Farrugia||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
| 12||Una Lagrima (Bonus Track)||[[Rinaldo Franci]]||Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq||Sala F. Bugeja, Żurrieq||Vanni Farrugia||2015 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 06:39, 21 January 2021
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Speranze Eterne | Alfred Farrugia (bandmaster) | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F . Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
02 | Lill-Membri Mejtin | Emmanuel Bugeja | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
03 | Marcia Funebre No.1 | Cardenio Botti | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
04 | Epitafio al' Mro. E. Bugeja | Mauro Farrugia | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
05 | The Golden Star | John Philip Sousa | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
06 | Madre Rira | Anthony Camilleri | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
07 | Piangi e Prega | Angelo Pullicino | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
08 | Marcia Funebre 'A' | Emmanuel Bartoli | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
09 | La Madruga | Abel Moreno Gomez | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
10 | Dictum Factum | Alfred Farrugia | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
11 | Lament (Notturno Funebre) | Mauro Farrugia | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |
12 | Una Lagrima (Bonus Track) | Rinaldo Franci | Għaqda Karmelitana Banda Queen Victoria Żurrieq | Sala F. Bugeja, Żurrieq | Vanni Farrugia | 2015 |