Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Ta' L-Imsieraħ Vol.1- Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1989)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Ta' L-Imsieraħ Vol.1- Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1989)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Ta' L-Imsieraħ Vol.1- Mill-Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann (1989)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tal-Mensija||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||[[Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1989 | |||
|- | |||
| 02||Chicks The Bricks||[[Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizz]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 03||James||[[Doris Scerri Worley|Mro. Doris Scerri Worley]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 04||Isfar u Blu||[[Carmelo Mallia|Mro. Carmelo Mallia]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 05||Manweli||Maġġur Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 06||Saint Jude||[[Paul Schembri|Mro. Paul Schembri]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 07||Angus||[[Ronnie Debattista|Mro. Ronnie Debattista]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 08||Lid-Dilettanti tan-Nar||[[Lino Cremona|Mro. Lino Cremona]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 09||Blue Banner||[[Luigi Bongailas|Mro. Luigi Bongailas]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 10||Karen||[[Mario Azzopardi|Mro. Mario Azzopardi]]||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 11||Ix-Xiħ||Maġġur Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
| 12||Innu tal-Banda San Ġwann||Archibald Mizzi|Mro. Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||1989 | |||
|- | |||
|} | |||
|} | |} |
Revision as of 17:33, 9 June 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Tal-Mensija | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
02 | Chicks The Bricks | Mro. Archibald Mizz | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
03 | James | Mro. Doris Scerri Worley | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
04 | Isfar u Blu | Mro. Carmelo Mallia | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
05 | Manweli | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
06 | Saint Jude | Mro. Paul Schembri | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
07 | Angus | Mro. Ronnie Debattista | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
08 | Lid-Dilettanti tan-Nar | Mro. Lino Cremona | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
09 | Blue Banner | Mro. Luigi Bongailas | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
10 | Karen | Mro. Mario Azzopardi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
11 | Ix-Xiħ | Maġġur Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
12 | Innu tal-Banda San Ġwann | Mro. Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali Madonna ta' Lourdes, San Ġwann | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1989 |
|}