Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - ll-Kolleġġjata Ġorġjana Marċi Brijużi 2020 - Mill-Banda Għaqda Soċjo - Mużikali Aniċi - Ħal-Qormi (2020) (Vol.9)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - ll-Kolleġġjata Ġorġjana Marċi Brijużi 2020 - Mill-Banda Għaqda Soċjo - Mużikali Aniċi - Ħal-Qormi (2020) (Vol.9)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - ll-Kolleġġjata Ġorġjana Marċi Brijużi 2020 - Mill-Banda Għaqda Soċjo - Mużikali Aniċi - Ħal-Qormi (2020) (Vol.9)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Fjur ta' Martri - Chamber Music Choir||[[Mro. Ġużeppi Camilleri]] Versi [[Dun Karm Psaila]]||[[Anici Band and Social Club]]||[[Santa Katarina VM, Żurrieq]]||[[Alan Schembri]]||2020 | |||
|- | |||
| 02||Il-Kolleġġjata||[[Mro. Joseph Vella]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 03||Marius||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 04||Justin||[[Mro Adrian Sciberras]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 05||Lorenza||[[Mro. Emanuel Bugeja]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 06||Kylie||[[Mro. Robert Magro]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 07||Charlie / Vincent||[[Mro. David Agius]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 08||Qatt Mirbuħa||[[Mro. Mario Scicluna]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 09||Anici||[[Mro. Sunny Galea]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 10||Fiestoso||[[Mro. Antoine Mercieca]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 11||Princess Emma||[[Mro. Quentin Zammit]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 12||Suona La Fanfarra||[[Mro. Willie Attard]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 13||Blaze Of Glory||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
| 14||Innu tal-Banda - Chamber Music Choir||[[Mro. Frank Galea]] Versi [[Chev. Carmel Bianchi]]||Anici Band and Social Club||Santa Katarina VM, Żurrieq||Alan Schembri||2020 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 13:24, 15 April 2020
ll-Kolleġġjata Ġorġjana Marċi Brijużi 2020 (Cd.No.9)
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Fjur ta' Martri - Chamber Music Choir | Mro. Ġużeppi Camilleri Versi Dun Karm Psaila | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
02 | Il-Kolleġġjata | Mro. Joseph Vella | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
03 | Marius | Mro. Raymond Sciberras | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
04 | Justin | Mro Adrian Sciberras | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
05 | Lorenza | Mro. Emanuel Bugeja | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
06 | Kylie | Mro. Robert Magro | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
07 | Charlie / Vincent | Mro. David Agius | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
08 | Qatt Mirbuħa | Mro. Mario Scicluna | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
09 | Anici | Mro. Sunny Galea | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
10 | Fiestoso | Mro. Antoine Mercieca | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
11 | Princess Emma | Mro. Quentin Zammit | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
12 | Suona La Fanfarra | Mro. Willie Attard | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
13 | Blaze Of Glory | Mro. Vincenzo Ciappara | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |
14 | Innu tal-Banda - Chamber Music Choir | Mro. Frank Galea Versi Chev. Carmel Bianchi | Anici Band and Social Club | Santa Katarina VM, Żurrieq | Alan Schembri | 2020 |