Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-115 il-Sena mit-Twaqqif tal-Banda 1871 - 1986 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 01)"

From M3P
Jump to navigation Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-115 il-Sena mit-Twaqqif tal-Banda 1871 - 1986 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 01))
 
(6 intermediate revisions by one other user not shown)
Line 1: Line 1:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
'''Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażjoni Tal-115 il-Sena mit-Twaqqif tal-Banda 1871 - 1986 - Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouad (Vol. 01)'''
|-
|-
|  '''Side 'A''''
|  '''Side 'A''''
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''
| '''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year'''
|-
|-
| 01||Illum il-Festa Tagħna (B'dedika lil Għaqda Tan-Nar 15 t'Awwissu)||[[Victor Zammit |Mro. Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1986
| 01||Illum il-Festa Tagħna (B'dedika lil Għaqda Tan-Nar 15 t'Awwissu)||[[Victor Zammit]]||[[Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jr.]]||1986
|-
|-
| 02||Davod||[[Anġelo Pace |Anġelo Pace]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 02||Davod||[[Anġelo Pace |Anġelo Pace]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
|-
| 03||Dilettanti Mostin||[[Orazio Cachia]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 03||Dilettanti Mostin||[[Orazio Cachia]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
|-
| 04||Aaron||[[Francis Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 04||Aaron||[[Francis Zammit]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
|-
| 05||Amanda J||[[Gabriel Muscat]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 05||Amanda J||[[Gabriel Muscat]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
|-
| 06||Chezrenco||[[Emmanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 06||Chezrenco||[[Emmanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
|-
| '''Side 'B''''
| '''Side 'B''''
|-
|-
| 07||Kewba Ta' Filgħodu||[[Carmen Deguara Micallef]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 07||Kewba Ta' Filgħodu||[[Carmen Deguara Micallef]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
|-
| 08||Natasha||[[Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 08||Natasha||[[Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
|-
| 09||115 il-Sena Banda||[[Carmelo Caruana]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 09||115 il-Sena Banda||[[Carmelo Caruana (bandmaster)]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jnr.||1986
|-
|-
| 10||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
| 10||Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha)||Victor Zammit||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joseph  Boffa Jr.||1986
|-
| 11||Innu Nicolo Isouard||[[Antonio Miruzzi]]||Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1986
|-
|-
|}
|}
Line 35: Line 32:
[[Category:Festive Marches]]
[[Category:Festive Marches]]
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]]
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]]
[[Category:1986 Cassette releases by band clubs in Malta]]
[[Category:Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]
[[Category:Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard]]

Latest revision as of 11:46, 29 December 2024

Side 'A' Marches Composer Production Recording Studios Recording Engineer Year
01 Illum il-Festa Tagħna (B'dedika lil Għaqda Tan-Nar 15 t'Awwissu) Victor Zammit Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
02 Davod Anġelo Pace Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
03 Dilettanti Mostin Orazio Cachia Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
04 Aaron Francis Zammit Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
05 Amanda J Gabriel Muscat Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
06 Chezrenco Emmanuel Bugeja Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
Side 'B'
07 Kewba Ta' Filgħodu Carmen Deguara Micallef Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
08 Natasha Raymond Sciberras Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986
09 115 il-Sena Banda Carmelo Caruana (bandmaster) Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jnr. 1986
10 Innu Marċ Fil-Pjazza tal-Mosta (B'dedika lil Mostin Kollha) Victor Zammit Soċjeta Filarmonika Nicolo Isouard Boffa Studios Joseph Boffa Jr. 1986