Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda - Mill-Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. (1989)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda - Mill-Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. (1989)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Marċi Ġodda - Mill-Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. (1989)) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' || '''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | | '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' || '''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Popolarri || Fr.[[Ed. Vella O.Carm]] || [[Għaqda Mużikali Santa Venera V.M.]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1989 | |||
|- | |||
| 02 || Għal Ħbieb Vendrin || [[Carmel G. Borg]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 03 || Ama' Mere || Miss [[J. Sultana]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 04 || Conce Vitta || Carmel G.Borg || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 05 || Happy Days || [[Joseph Boffa Jr.]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 06 || St Venera Lightnings || [[Michael Ciantar]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07 || Lil Venera Tagħna || Carmel G.Borg || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 08 || Johnny || [[J Ciantar]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 09 || Dijadema || [[George Bianchi]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 10 || Ġublew tal-Fidda || [[Raymond Sciberras]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 11 || Innu Marcia || [[Carlo Zammit]] || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
| 12 || Innu tal-Banda || Carmel G.Borg || Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1989 | |||
|- | |||
|} | |||
* [[Kor Każin tal-Banda]] taħt it-tmexxija ta' [[A. Micallef]] | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali Santa Venera V.M.]] | [[Category:Għaqda Mużikali Santa Venera V.M.]] |
Latest revision as of 04:09, 20 August 2023
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolarri | Fr.Ed. Vella O.Carm | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
02 | Għal Ħbieb Vendrin | Carmel G. Borg | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
03 | Ama' Mere | Miss J. Sultana | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
04 | Conce Vitta | Carmel G.Borg | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
05 | Happy Days | Joseph Boffa Jr. | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
06 | St Venera Lightnings | Michael Ciantar | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
Side 'B' | ||||||
07 | Lil Venera Tagħna | Carmel G.Borg | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
08 | Johnny | J Ciantar | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
09 | Dijadema | George Bianchi | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
10 | Ġublew tal-Fidda | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
11 | Innu Marcia | Carlo Zammit | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
12 | Innu tal-Banda | Carmel G.Borg | Għaqda Mużikali Santa Venera V.M. | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1989 |
- Kor Każin tal-Banda taħt it-tmexxija ta' A. Micallef