Difference between revisions of "Sett ta' Marċi Brijużi ġodda u mill-Arkivju ta' l-Għaqda Melita, Banda San Ġużepp Msida (2022)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Sett ta' Marċi Brijużi ġodda u mill-Arkivju ta' l-Għaqda Melita, Banda San Ġużepp Msida (2022)) |
(Arranged Page: Sett ta' Marċi Brijużi ġodda u mill-Arkivju ta' l-Għaqda Melita, Banda San Ġużepp Msida (2022)) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu taċ-Ċentinarju' Għal Pajjiżna Semmejniek (1922-2022) || [[Raymond Cremona]] || [[Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida]] || [[Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida]] || [[Raymond Cremona]] || 2022 | |||
|- | |||
| 02 || Inno Melita 1934 || [[Gużeppi Zerafa]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 03 || Ċentinarju 2022 Banda Melita || Raymond Cremona || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 04 || Un Diamante di Cent' Anni || [[Josef Bugeja]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 05 || Edmar || [[Carmelo Mangion]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 06 || Tyson || [[Antoine Mangion]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 07 || Msida St Joseph 1967 || [[Alfons Maria Vella]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 08 || Memorable Day || [[Adeodato Gatt]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 09 || Mariella Laxqija || [[Andrew Coleiro]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 10 || Josephine Barbara || [[Emmanuel Morello]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 11 || Mayflower || [[Philip Gatt]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 12 || Joseph Fili David || [[Paul Schembri]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 13 || Innu lill San Ġużepp Missierna || [[Carmelo Zammit]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 14 || Innu Marċ lil San Ġużepp || Raymond Cremona || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 15 || Innu 'O Ġużeppi Missier Tagħna || [[Raymond Sciberras]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 16 || Innu Popolari Lil San Ġużepp || [[Ġużeppi Caruana]] || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
| 17 || Innu tal-Banda San Ġużepp || Raymond Cremona || Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida || Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida || Raymond Cremona || 2022 | |||
|- | |||
|} | |||
* Innu Kommemorattivi f'Għeluq il-mitt sena mit-twaqqif tal-Banda - Versi [[Joseph Cuschieri]] kantanta [[Karine Caruana]] | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | [[Category:CDs released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda | [[Category:Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida]] | ||
[[Category:2022 CD releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 16:06, 17 June 2023
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu taċ-Ċentinarju' Għal Pajjiżna Semmejniek (1922-2022) | Raymond Cremona | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
02 | Inno Melita 1934 | Gużeppi Zerafa | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
03 | Ċentinarju 2022 Banda Melita | Raymond Cremona | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
04 | Un Diamante di Cent' Anni | Josef Bugeja | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
05 | Edmar | Carmelo Mangion | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
06 | Tyson | Antoine Mangion | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
07 | Msida St Joseph 1967 | Alfons Maria Vella | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
08 | Memorable Day | Adeodato Gatt | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
09 | Mariella Laxqija | Andrew Coleiro | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
10 | Josephine Barbara | Emmanuel Morello | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
11 | Mayflower | Philip Gatt | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
12 | Joseph Fili David | Paul Schembri | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
13 | Innu lill San Ġużepp Missierna | Carmelo Zammit | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
14 | Innu Marċ lil San Ġużepp | Raymond Cremona | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
15 | Innu 'O Ġużeppi Missier Tagħna | Raymond Sciberras | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
16 | Innu Popolari Lil San Ġużepp | Ġużeppi Caruana | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
17 | Innu tal-Banda San Ġużepp | Raymond Cremona | Għaqda Melita Banda San Ġużepp, Msida | Sala Ċentru Familja Mqaddsa l-Imsida | Raymond Cremona | 2022 |
- Innu Kommemorattivi f'Għeluq il-mitt sena mit-twaqqif tal-Banda - Versi Joseph Cuschieri kantanta Karine Caruana